Skocz do zawartości
Gość kabura

Halo (seria)

Polecane posty

Gość chester80

Mnie się HALO bardzo podoba i napewno nie jest to najlepszy Fps na świecie, ale trzeba przyznać że ta gra ma to "coś" co sprawia że gracz odczuwa przyjemność podczas grania i przechodzi całą grę dość szybko, z ciekawości co będzie dalej. Dla mnie jedyną wadą HALO są przesadzone wymagania sprzętowe oraz powtarzające się wnętrza budynków, "dezajnerzy" się nie wysilili (fajnie to opisali w pewnej gazecie o grach - "poziomy są zrobione na zasadzie kopiuj,wklej,kopiuj,wklej...). Generalnie gra zasługuje na wysokie oceny bo jest po prostu bardzo dobra. Posiadacze XBOXa mogą się już cieszyć HALO 2 a ja mam poważne obawy że na PC ta gra nie wyjdzie... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze XBOXa mogą się już cieszyć HALO 2 a ja mam poważne obawy że na PC ta gra nie wyjdzie... :)

To Halo2 już wyszło?... ciekawe... :)

A z tymi obawami co do versji PC to je podzielam.. niestety. Gdzieś o tym czytałem że ma nie być vPC, ale ja w to w sumie nie wierze, już Microsoft sie postara żeby i na kompa wyszło.

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chester80
To Halo2 już wyszło?... ciekawe.....:)

he he, masz rację. Dałem się nabrać na kłamstewka w jakimś sklepie internetowym z grami, gdzie pisało "HALO2 już jest u nas - kup teraz". Zapomniałem o "pre-orderze", w końcu nawet u nas można od dawna kupić (zamówić) grę Duke Nukem Forever ! :)

Premiera HALO 2 ustalona jest oficjalnie na 9 Listopada 2004. Zazdroszczę XBOXowcom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, Halo to gra dla której było warto kupić Xklocka... Tak samo jak dla Splinter Cella. Ale nawet na PC gra ciągle miota. Sam przeszedłem demo dobre 5 razy, za każdym zabawa była równie przednia. AI przeciwników naprawdę szokuje i nieraz miałem kłopoty nawet z pojedynczymi draniami :) Ale na każdego jest taktyka :wink:

Tak naprawdę jedyne co mnie od Halo odstraszyło to cena. Gdyby kosztowało poniżej 100 zł to już bym je miał. A tak... sorry, no bonus. Pozostaje czekać na Halo2. Na PC ofkoz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Chester, nie wiem jak to jest w CDA, ale w masie sklepów internetowych dało się kupić Duke Nukem forever w 2002 roku. Ciekawe, szczególnie że twórcy mówili o premierze w 2005. Chętnie bym se kupił takiego Duke'a. Ale wracam do Halo. Jak dotąd grałem tylko w demo. Bardzo fajna i radosna strzelanina. Szczególnie z tym wozem. A propo. Wymyśliłem sobie taki sposób że do wszystkich miejsc na mapie wjeżdżam tym pojazdem co go zrzucają (a da się wjechać wszędzie). Ciekawa taktyka tylko często gra robi zwisy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chester80
Tja, Halo to gra dla której było warto kupić Xklocka... Tak samo jak dla Splinter Cella...

Właśnie za te dwie gry kocham XBOXa, chociaż jestem PCmaniakiem i konsoli żadnej nie mam i mieć nie będę. Cena tej gry też mnie rozwaliła i miejmy nadzieję że HALO ukaże się kiedyś w CDA. W ramach mojej wdźięczności dla CDA, mogę wtedy przejść na klęczkach z Krakowa do Wrocławia (taka pielgrzymka jakby) :)

Jak dotąd grałem tylko w demo. Bardzo fajna i radosna strzelanina. Szczególnie z tym wozem. A propo. Wymyśliłem sobie taki sposób że do wszystkich miejsc na mapie wjeżdżam tym pojazdem co go zrzucają (a da się wjechać wszędzie). Ciekawa taktyka tylko często gra robi zwisy.

Jak masz możliwość to zagraj koniecznie w całe HALO. Cały ostatni etap jest w zasadzie przeznaczony dla maniaków tego wozu o którym mówisz (Warthog) więc na pewno będziesz w siódmym niebie :)

Ja też miałem taką taktykę i wjeżdżałem nim gdzie się tylko dało przy okazji rozwalając masę wrogów. Zwis zdażył mi się tylko raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Halo2 już wyszło?... ciekawe.....:)

he he, masz rację. Dałem się nabrać na kłamstewka w jakimś sklepie internetowym z grami, gdzie pisało "HALO2 już jest u nas - kup teraz". Zapomniałem o "pre-orderze", w końcu nawet u nas można od dawna kupić (zamówić) grę Duke Nukem Forever ! :)

Premiera HALO 2 ustalona jest oficjalnie na 9 Listopada 2004. Zazdroszczę XBOXowcom.

Hmmm.... na gamershell był już film z multiplayera. Nawet nawet. Samo Halo mnie jakoś nie leży choć gra się przyjemnie (i zabawnie - chwilami to trochę do MDK podobne w klimacie :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAlo urzekło mnie tym że było pierwszym shooterem od wielu wielu lat którego nieprzeszedłem w 3 dni. Halo wciagło bodajże na 5 6 dni ^^. Cardi co do AI nieprzesadzaj bo zastraszajace to one niebyło. Poprostu skomplikowane mechanizmy ohronne niektóych gadów wymagały odrobinkę pomyślunku z naszej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAlo urzekło mnie tym że było pierwszym shooterem od wielu wielu lat którego nieprzeszedłem w 3 dni.

A mnie właśnie tyle przejście zajęło :) Gdzieś na początku wakacji. Gra świetna, to wrażenie gdy leci na ciebie z 8 przeciwników na raz :P Słyszałem narzekania, że za trudna :shock: Na średnim poziomie trudności gra jest b. łatwa, tylko po prostu intensywna :D Choć rzeczywiście nie kopie zadów tak, jakby mogła to zrobić gdyby wyszła na PC równo z Xboxem albo gdybym sam miał Xboxa :P Ale grało się przyjemnie i mimo wakacji spędzonych przy GTA:SA, FF5, FF6 i Xenogears - nadal ją pamiętam :twisted: I polecam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podstawówce do J niemieckiego miałem ksiażkę Halo Freunde :) czyżby niemcy już wtedy przewidzieli wyjście Halo na pc ? ;)

O ile książka ta opisuje gigantyczny, sztuczny obiekt w kształcie obręczy opasującej całą planetę, na którym umieszczone są różne środowiska i który posiada własny ekosystem, to jest to niewykluczone ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd, sprawdziłęm i ksiażka opisuje przulot na ziemie 2 kosmitów w garnkach na głowie, a statek kosmiczny jest mały i zdezelowany :0 Sdesperowani kosmicki wylądowali w Reichu i muszą na gwałt nauczyć się szprechać bo będzie źle :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super gra.najważniejszy w tej grze jest klimat.Jest coś co różni ją od innych fpsów.Jednak może dlatego tak uważam ponieważ grałem w tą grę najpierw na xboxie bo chyba tak jest jak sie gra w to na pc to nie ma takiego klimatu nie wiem dlaczego. .zaje... jest też muzyczka w menu.Gra nadal jest atrakcyjna ze strony wizualnej a bronie są bardzo zróżnicowane.miodzio.grę można kupić już za 59.90.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej niemożliwe ! Microfot spuścił cenę swojej gry ! Ludzie rewolucja :P....

Ale faktycznie taki tytuł za taką cenę już pozwala się solidnie zastanowić... (próbuje wyłapać mole z pustej kieszeni).. no ale nie w tym kwartale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znakomita gierka (grałem tylko w demo). Co prawda grafa nawet w dniu premiery nie powalała (a wymagania były straszne), ale grało się super. Chciałem sobie kupić tę gierkę, ale przez długi czas jej cena wynosiła 169 zł (sic!). Jutro jadę do MM to zobaczę, czy cena nie spadła. Mam co prawda w planach kupic jakąś inną grę, ale jesli HALO będzie kosztować coś w okolicach 30-40 zł, to z pewnością je kupię i nareszcie przejdę w całości.

Ocena w CDA trochę za niska, powinno być 9, chociażby za samą grywalność.

Jestem ciekaw, czy grają w to jeszcze po sieci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco doradzam zakup - nie przypominam sobie, czy kiedyś w w jakiejś grze FPS atakowały mnie takie chmary wrogów, a równocześnie trzeba było zastosować jakąś taktykę :P Tekstury mogą prezentować się obecnie trochę ("trochę" :) ) badziewnie, ale uważam, że w Halo: Combat Evolved trzeba koniecznie zagrać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco doradzam zakup - nie przypominam sobie, czy kiedyś w w jakiejś grze FPS atakowały mnie takie chmary wrogów, a równocześnie trzeba było zastosować jakąś taktykę :P Tekstury mogą prezentować się obecnie trochę ("trochę" :) ) badziewnie, ale uważam, że w Halo: Combat Evolved trzeba koniecznie zagrać :)

A można w to jeszcze pograć przez neta? Czy już może nie ma serwerów dla tej gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco doradzam zakup - nie przypominam sobie, czy kiedyś w w jakiejś grze FPS atakowały mnie takie chmary wrogów, a równocześnie trzeba było zastosować jakąś taktykę :P Tekstury mogą prezentować się obecnie trochę ("trochę" :) ) badziewnie, ale uważam, że w Halo: Combat Evolved trzeba koniecznie zagrać :)

Taaaa... trzeba, trzeba. W końcu to najlepszy FPS w historii XboXa. Szkoda, że nie zrobił furory na PC. Niemniej naprawdę TRZEBA zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można w to jeszcze pograć przez neta? Czy już może nie ma serwerów dla tej gry?

Nie mam pojęcia - bo nie grałem w multi :) Gdybyś miał Xpudło, to na pewno by ktoś w to jeszcze grał :P A właśnie - trzeba sobie w przyszłym roku sprawić Windows Vista pod Halo 2 PC 8)

A pytanie dla tych, którzy Halo przeszli - słyszałem głosy, że gra jest trudna :| Owszem, jest intensywna, ale żeby trudna...? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia - bo nie grałem w multi Smile Gdybyś miał Xpudło, to na pewno by ktoś w to jeszcze gra

wkradł się tu mały błąd merytoryczny- w Halo:Combat Evolved nie było opcji online- dopiero w HALO2 gracze zaczęli się zabijać przez globalna pajęczynkę i masowo wykupywać usługe live!

PS chyba wszyscy widzieli juz robiący furorę trailer HALO 3 z tegorocznego E3... masakraaaaaaaa -jeśli nie widzieliście to macię prace domową 8) 'typowy system-seller' chciałoby się powiedzieć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano rzeczywiście - tak mi w pamięci utkwiły te wieści o cudowności multi w Halo i o tym, że przy premierze Halo 2 net w Wielkiej Brytanii zaliczył zaciachy, że mi się pomieszało :) My mistake.

Co do Halo 3 - mówisz o tym trailerze, w którym Master Chief obserwuje to takie wielkie ze statkami naokoło, jak wyłania się z piasków pustyni, czy jest jeszcze jakiś inny trailer? Bo chętnie bym jakiś fragment samej rozgrywki zobaczył :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem w Halo na PC (:() i nie mogę, poprostu nie mogę znaleźć ani jednego plusa tej gry, który by wywyższał ją ponad inne tytuły :|

Napiszcie mi co w tym jest takiego, bo nie rozumiem całego tego zachwytu.

Dla mnie przeciętniak (grafa, bohater...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...