Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BeF1990

[Sprzedam] MSI GeForce GTX 560 Ti HAWK

Polecane posty

1.jpg

Przymierzam się do sprzedania GTX 560 Ti - model od MSI znany jako HAWK.

Specyfikacja karty w linku na stronie producenta:

http://pl.msi.com/product/vga/N560GTXTi_Hawk.html#hero-overview

Karta nie jest już niestety na gwarancji, dowód zakupu w komputroniku - data kupna 11.2011r.

Karta nie kręcona (nie odczuwałem żadnej takiej potrzeby), zakupiona głównie do zagrania w Wiedźmina 2. Jeden z nielicznych bardziej wymagający tytuł w jaki na niej grałem. Jestem fanem starych dobrych RPGów w stylu pierwszych Fallout'ów, Baldur's Gate, Icewind Dale, Planescape Torment, Arcanum, Vampire The Masquerade: Bloodlines, Gothic, Morrowind itp. Z "nowszych" gier w jakie na niej grałem przypominam sobie zaledwie takie tytuły jak: Fallout 3 i New Vegas, Mass Effect (1, 2, 3), Risen (1), Skyrim, Deus Ex Human Revolution, Metro 2033 (pierwsza wersja), Far Cry 3, Wasteland 2 oraz ostatnio Pillars of Eternity. Reasumując nie napracowała się za wiele... :)

Przez cały ten czas karta pracowała maksymalnie w rozdzielczości 1920x1080.

Posiadam oryginalne opakowanie wraz ze wszystkimi akcesoriami, jeśli ma to dla kogoś znaczenie karta cały czas znajduję się w moim komputerze i do czasu sprzedaży będzie sobie w nim siedzieć. Jest w 100% sprawna, nic nie piszczy, wiatraczki ładnie się kręcą, kultura pracy wysoka. Swego czasu aktualizowałem w niej BIOS, na oficjalnym angielskim forum MSI pamiętam, że podawałem jakieś numery z karty i na ich podstawie administrator podał mi BIOS. Kartę sprzedaję ponieważ szykuję się do kupna czegoś nowszego co pozwoli nacieszyć się Wiedźminem 3 w miarę najwyższych ustawieniach graficznych oraz zapewni możliwość pogrania przez kolejne 3 lata w kilka nowszych tytułów.

Cena jaka by mnie usatysfakcjonowała to 300zł.

Oczywiście istnieje możliwość odbioru osobistego na terenie Sosnowca i ewentualnie Jaworzna lub najbliższej okolicy. Dla zainteresowanych mogę zrobić fotki czy nagrać film. Allegro również wchodzi w grę ale trzeba się liczyć z prowizją, którą w takim wypadku doliczę do ceny. Koszty wysyłki również leżą po stronie kupującego jednak jestem elastyczny jeśli chodzi o formę dostarczenia (poczta, paczkomaty, kurier).

Wszystkich poważnie zainteresowanych proszę o kontakt mailowy na adres:

szymon.siudak@gmail.com

2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 1.jpg

Więcej zdjęć w linku poniżej:

https://plus.google.com/photos/104847652000815318746/albums/6144285157658606001?authkey=CJCpl9GvzsP6Hw

Edytowano przez BeF1990

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.