Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2015

Recommended Posts

To taki aperitif przed głównym daniem, ale dodatkowo wzbogacony o miły bonus - kolejny plakat. Panie zawisną tuż pod geraltem zatem.

Jajco mnie obchodzą jakieś gogi. I jest wiele takich osób.

Trudno oczekiwać że CD Projekt w momencie gdy zbliża się 3 część i wielu będzie chciało nadrobić braki zdecyduje się na wypuszczenie licencji. Taka jest moja teoria. Ale na pocieszenie fakt, że za nie więcej niż dwukrotność ceny pisma można kupić drugiego Wieśka w edycji rozszerzonej (dałbym sobie rękę uciąć, że widziałem gdzieś za 29 zł).

Trudno oczekiwać że CD Projekt w momencie gdy zbliża się 3 część i wielu będzie chciało nadrobić braki zdecyduje się na wypuszczenie licencji. Taka jest moja teoria.

Dziwna teoria. Pragnę przypomnieć premiery chociażby:

Call of Juarez: Więzy krwi (Czerwiec 2009, pełna wersja w CD-Action: Call of Juarez)

Just Cause 2 (Kwiecień 2010, pełna wersja Just Cause w maju 2010)

Tomb Raider (Pierwsza zapowiedź Luty 2011, pełna wersja Tomb Raider: Anniversary)

Risen 3 (Październik 2014, pełna wersja Risen)...

Widocznie niektórzy wydawcy uznają za dobry chwyt marketingowy takie "przypomnienie" poprzednich części w chwili premiery części nowszej. A może to CDA uznaje za dobry chwyt marketingowy dodanie właśnie takiej gry w momencie, gdy na sequel robi się hype. A może obie strony po trochu.

W każdym razie - zdobywanie licencji gier z chwilą premiery sequela nie jest w historii CDA niczym niespotykanym.

( A zapewnieniom Smugglera nie ufam, od kiedy na FB zapewnił mnie, że "to, czego pilnuje świnka, to na pewno nie plakat", czy jakoś w ten deser).

Edited by Sveniu

Czasem sciemniam, zebyscie mi za bardzo nie ufali, ale o Wieska na coverze moge sie zalozyc. O dowolna stawke, najlepiej bardzo wysoka. :P

Tzn. ze nie bedzie. Sa chetni?

UWAGA: to nie jest miejsce na pisanie o tym, co by sie chcialo dostac na plycie. Zapraszam do "Koncertu Zyczen" a tu takie posty beda kasowane jako spam.

Bo pelniakl nr 3 to zwykle megahity smile_prosty.gif

A przypadkiem nie odeszliście od schematu:

(zazwyczaj) 2 gry + Hit

Na rzecz 3 gier w kolejności alfabetycznej?

Drugi pełniak nie jest dla mnie.

Pozostaje czekać na ostatni pełniak.

Wolałbym pierwsze odsłony Anno ;). Przy odrobinie czasu wolnego odpalę sobie na godzinkę. Tak jak mówiłem dla samego plakatu Wiedźmina numer już na 100% kupię także pierwszym pełniakiem może być nawet Mortyr :P.

• Upvote 1

A właśnie ostatnio zastanawiałem się w jaką grę ekonomiczną sobie pograć, Stillborn proponował Anno, także numer znajdzie się na półeczce :)

Anno 2070... Teraz to mnie macie. Zawsze chcialem miec te gre, ale jakos nigdy jej nie kupilem, na ostatniej wyprzedazy Steam uznalem, ze poczekam na wieksza przecene i tez sobie odpuscilem. Zazwyczaj nawet nie wkladam plyt z CDA do napedu (no chyba, ze dla bonusow), ale wyglada na to, ze w nastepnym numerze bedzie pierwszy pelniak od numeru 3/2011 (Braid), ktory zainstaluje. :) Dzieki!

Bo pelniakl nr 3 to zwykle megahity smile_prosty.gif

A przypadkiem nie odeszliście od schematu:

(zazwyczaj) 2 gry + Hit

Na rzecz 3 gier w kolejności alfabetycznej?

Kazda regula ma jakies wyjatki.

Witam te trzeci pełniak mógłby być na steam jak narazie to te dwa pełniaki są średnie.

Spoko, wycofujemy caly naklad plytek z tloczni i zmienimy ostatnia gre na inna, na Steam.

cwane najpierw (internet) a pozniej zmienione na (uplay)

Nasza perfidia nie ma granic. Sprawdz portfel, bo jak czytales info to ci wyciagnelismy pare dych :)

Anno 2070 tylko pełniakiem nr 2?To nie pomyłka? Toż to niemożliwe, to przecież naprawdę świetna i przebogata gra na setki godzin. Warto napisać, że dodatek wnosi naprawdę niewiele, tzn. gra w wersji podstawowej zawiera i tak bardzo dużo włącznie z kampanią, grą ciągłą, mapami dodatkowymi i możliwością zasiedlania wysp podmorskich i to co się pojawia w dodatku głowy nie urywa. Więc nie ma co dramatyzować, że to podstawka. Naprawdę tę grę polecam, a jako, że oczywiście ją mam (w wersji Complete) na stówę zaręczam że pojawi się w moim wątku sprzedażowym, bo to aż żal żeby taka świetna gra się marnowała jako dubel. No i zapraszam do multi :)

Plakat i Anno bardzo mnie zainteresowały. Zobaczymy co tam jeszcze się pojawi :) Szkoda że nic na steam'a ale wszystkiego mieć nie można.

Hm, musiałbym kiedyś zacząć grać w tego typu gry. :D

Jestem zainteresowany. :)