Jump to content
nerf0

Fred, w którym fotki forumowiczów

Recommended Posts

germa ile ty masz lat i czy jeszcze nie powinnaś mieć zgody rodziców na rejestrację tutaj?

Z reguły jeśli fora wymagają pisemnej zgody opiekunów na rejestrację, to poniżej 14 lat IIRC. Pamiętam, że się wieki temu na czymś rejestrowałem (infojama chyba) i mi kazali do aktywacji konta wysłać list ze zgodą rodziców :(

Nie wiem, czy te 13/14 lat było jakoś podytkowane przepisami, czy z [beeep] wzięte.

może chodzi o zdolność do zawierania umów - ma się taką dopiero od 13 roku życia

czyja jest teraz kolej na wrzucanie zdjęć?

Deathrolla, chociaz Black Shadow tez moglby sie pokazac.

Moje włosy jak są za długie to zaczynają odstawać, zawijać się, a przy próbie uczesania to się najczęściej fale robią.

a w jaki sposób suszysz?

Gdzieś wcięło zdjęcie b3rta przy kubusiu, więc wrzuciłem to, w którym wygląda jakby wrócił z linii frontu. :P

Na razie chyba wszystko, możecie iść się fapować. :]

Guest

Ej, nerv0, a czo ten w t f? Chyba nie jest aż tak źle

._.

Edited by Guest

[8azyl]dodał uśmieszek![/8azyl]

FTFY

Edited by Tesu

Zaczynają się wycieczki osobiste wobec wyglądu realnego. W sumie spodziewałem się tak niskich zagrań odkąd ten temat ruszył. Tym bardziej zabawne, że chamska odpowiedź na infantylne stwierdzenie spotyka się z żałosnym postem wyżej. Keep going, idę po popcorn :ok:

• Upvote 18

Kath blefuje. Ona nie wychodzi z domu. Ona jest tym simsem zamkniętym w piwnicy który maluje obrazy.

Już wróciłam... Nie byłam w piwnicy, bo byłoby chłodno, a nie jest.

Zaczynają się wycieczki osobiste wobec wyglądu realnego. W sumie spodziewałem się tak niskich zagrań odkąd ten temat ruszył. Tym bardziej zabawne, że chamska odpowiedź na infantylne stwierdzenie spotyka się z żałosnym postem wyżej. Keep going, idę po popcorn :ok:

wyjmij kij z tyłka jfc

Edited by Sedinus

Zaczynają się wycieczki osobiste wobec wyglądu realnego. W sumie spodziewałem się tak niskich zagrań odkąd ten temat ruszył. Tym bardziej zabawne, że chamska odpowiedź na infantylne stwierdzenie spotyka się z żałosnym postem wyżej. Keep going, idę po popcorn ok.gif

to żeś z grubej rury walnął

Nie jestem pewien, czy Trepli tylko próbowała żartować, czy mówiła na poważnie, czy w ogóle nie chodziło jej o wygląd a zachęcanie Kathai do ujawnienia się i całą otoczkę, ale fakt faktem, że jak ktoś już łyknął przynętę, to nie ma co tego ciągnąć i lepiej skończyć takie pyskówki. Nawet jak dodajecie emoty na koniec.

To może ktoś doda jakieś selfie i przestaniemy insynuować sobie różne nieprzyjemne intencje

How about that?

@aiden, dokładnie o to chodziło trepli, bo zaczęła się mała nagonka w pewnym momencie

lordeon ma hatebonera na trepliev i za każdym razem musi jej dosrać, więc ja tylko zestawiłem jego błyskotliwą wypowiedź z wizerunkiem żeby poprawić siłę rażenia. fakt że na foci ma uber zadowoloną z siebie minę to niezamierzony bonus.

Edited by LaserGhost

/>

to żeś z grubej rury walnął

Eyy raneA potem niektórzy się dziwią czemu tatuś poszedł po zakupy i już nigdy nie wrócił

Oto moja noga:

fcXkoSk.jpg

Jeśli zaczniecie shitstormować o nią, będzie to wyglądało bardziej profesjonalnie.

Czo wy tu to ja nawet nie. Wszyscy jesteście piękni i tylko to się liczy!

EDIT bo Metalus

Ok, nie wszyscy... :/

Edited by nerv0
  • Upvote 7

Oto moja noga:

fcXkoSk.jpg

Jeśli zaczniecie shitstormować o nią, będzie to wyglądało bardziej profesjonalnie.

a ze mnie się śmieją że jestem włochaty