Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Fred, w którym fotki forumowiczów

Polecane posty

Germa wygląda na bardzo zaspaną, a ja nie stwierdziłem że jest legalna tylko kiedyś o to pytałem

Kath odwaliła numer ale wiedziałem że odwalii już przedsięwziąłem odpowiednie kroki odwetowe, zespół wyszkololnych fryzjerów akrobatów jest już w drodze do Kathowic i zetnie jej te złote kłosy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie tam zdjęcie, co się będę. Stare to stare, no ale. Wstawiam tylko dla Kath (i wszystkich) jako dowód, że na rower się nadają tylko krótkie włosy.

zdjcie241349kl2.jpg

Dla koneserów pociągów widać Stadler Flirt w tle

No patrz, tyle go znamy, a ani razu się nie pochwalił że jego zwierzęciem duchowym jest Clint Eastwood.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się otrząsnąć po tym zdjęciu yojca.
Prawidłowo.

W sumie to chyba zdjęcie z okresu, gdy miałem swoje najdłuższe włosy kiedykolwiek. Chyba je ściąłem z miesiąc po tym zdjęciu. Nie panuję wystarczająco nad swoimi włosami żeby takie nosić.

yojc na tym zdjęciu wygląda jak prawdziwy kowboj z dzikiego zachodu polski. Czysta epickość.
Jak ja nawet nie jestem z zachodu :( Wystarczy, że na zdjęciu się patrzę na zachód?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz nad nimi panować. :D Bierz przykład ze mnie 8)

Moje włosy jak są za długie to zaczynają odstawać, zawijać się, a przy próbie uczesania to się najczęściej fale robią. Generalnie wszystko tylko nie to, co bym chciał. Denerwuje mnie to niesamowicie.

Przynajmniej mam wystarczająco rozumu i godności człowieka, żeby na lato całkiem ścinać :P

Nie zaprzeczam że w krótkich gorzej wyglądam, ale za dużo z dłuższymi zabawy. A ja z natury jestem raczej leniwy człowiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...