Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Fred, w którym fotki forumowiczów

Polecane posty

16 godzin temu, Sermaciej napisał:

zdjęcie z demonem Baal Tz'herovitzem

  Ukryj treść

6V2wv3I.jpg

 

Jak najbardziej na propsie. Nawet marynarka z tymi brazowymi lamowkami moze byc, taka bardziej niedzielna kazualowa przez to jest. Za to autora tego zdjecia o pstrykanie jakiejkolwiek fotki wiecej bym nie prosil. Zdolal uciac stopy przy jednoczesnym wypelnieniu 1/4 kadru arcyciekawa pusta sciana nad glowami. No i do fotek z VIP-ami zawsze uzywamy czegos, co robi zdjecia, a nie kartofla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złego nie ma nic pod względem etycznym, jedynie estetycznie są zupełnie zbędnym dziwactwem, psującym całkiem niezłą marynarkę. Gdyby nie ona, to byłaby całkiem niezła nie tylko 'każualowo' do jeansów, ale można by ją i nieco bardziej elegancko do jakiś szarych spodni czy podobnych ubrać i krawata pod szyją. Do takiego zestawu nie jest zła, jak już wspomniałem, ale w przypadku męskiego ubioru im prościej tym lepiej ogólnie rzecz biorąc, bez zbędnych bajerów i fantazji. Tak samo widziałem ostatnio przechodząc w jakimś huemie czy innym podobnym, marynarkę (nie smokingową) z czarną lamówką na połowie klapy - po co dodawać takie pierdoły czyniące coś potencjalnie dobrego kiczowatym?

Ale to oczywiście 'czepianie' moje odnośnie ubioru podobne jest do tego Tesowego w kwestii fotografa - każdy odnosi się do tego na czym nieco bardziej się zna i go interesuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tesu napisał:

No i do fotek z VIP-ami zawsze uzywamy czegos, co robi zdjecia, a nie kartofla.

ja chciałem mieć na moim telefonie żeby od razu na fejsbunia wrzucić

robił też fotograf normalnym aparatem ale nie wiem, gdzie to zdjęcie się znajduje, czy wrzucą razem z innymi zdjęciami na stronę, czy co

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Abyss napisał:

@Xysiu

A ty zostałeś forumowym stylistą, czy jak? :D

Jeszcze jak. A tak po części zboczenie zawodowo-hobbystyczne, bo w jakimś stopniu zajmuje się wizerunkiem pobocznie, podobnie jak niektórzy fotografią.

2 godziny temu, Abyss napisał:

Uczepienie się tej marynarki i porównanie jej do jakiegoś tworu Jacykowa, to już mocne wyolbrzymienie, tho. 

Nie porównywałem, gdzie tam. Marynarka jest naprawdę bardzo spoko, tylko ta lamówka niezbyt. A do Jacykowa zszedłem ze względu na fakt, że to nevya wspomniała jakoby to była pierdoła, co miałaby dodać trochę luzu - podczas gdy to jedynie kaprys stylisty, trochę luzu czy obniżenia formalności można wprowadzić w inny sposób.

4 godziny temu, nevya napisał:

Jeśli w modzie męskiej nie widzisz nic między garniturem a jacykowem, to ja nie mam z tobą o czym rozmawiać.

A Ty chyba czasem nie łapiesz hiperbolizacji. Jasne, że spektrum mody męskiej jest ogromnie szerokie, ale trudno mi stwierdzić, że owa lamówka jest jakimś wybitnym okazem stylu, indywidualizmu, luzu, spezzatury, czy cholera wie czego, a nie po prostu wymysłem - dziwacznym pomysłem projektanta, tak jak podwójne butonierki, biało-czerwone obszycia, białe lamówki, lampasy i inne dziwne rzeczy, które w elegancji mieszczą się nijak. Ta dziedzina jest naprawdę szeroka i pełna oryginalnych pomysłów, ale to nie muszą być koniecznie dziwactwa na granicy gustu.

 

I ponownie powtórzę - marynarka Sermacieja jest spoko i naprawdę nie czepiam się jej, bo nie ma czego przesadnie. Jedynie zauważyłem, że to obszycie jest zbędnym urozmaiceniem. Jakoś w kwestii uwagi o zdjęciu nikt nie zwrócił uwagi, że 'może ucięcie nóg był artystyczną wizją fotografa', tylko mam wrażenie powszechnie przyjęto milczącą aprobatą, że to faktycznie pewien błąd. Ale jak i jedno (fotograf), tak i drugie (ta lamówka nieszczęsna) nie są z winy Macieja - sam wiem jak trudno bowiem byłoby kupić marynarkę bez takiego udziwnienia, skoro takie w sklepach królują.

 

I nadal wydaje mi się, że projektanci mogą uczynić marynarkę nietypową czy nieszlabanową w ciekawszy sposób:

 

jtcoF4A.jpgJackets_Brown_Check_Jort_C884_SuitsupplyJackets_Blue_Check_Havana_C901_Suitsuppl

niż ten:

 

jWR303o.jpg
czy ten:
c4d4d0a149014d52.jpg

.

Tak BTW, @Sermaciej, kiedy doprowadzisz do ponownego przejęcia steru przez pana B. i słusznej rekapitalizacji tego kraju?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...