Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HellVard

Komputer się włącza, brak obrazu

Polecane posty

Komputer odmówił mi dziś posłuszeństwa, gdy wróciłem do pokoju po około godzinnej przerwie okazało się, że maszyna teoretycznie chodzi, kręcą się wiatraki, świecą diody, ale monitor niczego nie wyświetla. Zresetowałem bios, zmieniłem kabel sygnałowy od monitora, podpięłem go pod starą kartę i pod zintegrowaną, podłączyłem kompa pod nowy zasilacz Thermaltake Smart SE 530W, bez skutku, komp się włącza, żółta dioda na monitorze. Wreszcie wyciągnąłem stary ram, jedna kość 4gb bodajże goodram i wsadziłem nową kość 8gb Corsair Vengeance. W końcu coś się zmieniło, obraz się pokazał, ale komp resetuje się przy ładowaniu biosu? (gdy pokazuje się obraz z nazwą producenta płyty głównej, itd) ewentualnie sekundę/dwie po nim. Próbowałem włożyć tę kość do innych slotów, nie pomogło. Próbowałem także z odłączonym dyskiem. Padła płyta główna czy to coś innego?

Windows 7 64bit

Płyta główna ASUS P7H55-M PRO

Intel i3 3,0Ghz

GeForce 450GTS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, już się tak nie wymądrzaj kolego i oszczędź mi tego "omg", nie jestem takim specjalistą jak Ty, żeby to było dla mnie tak logiczne i oczywiste wink_prosty.gif I przecież napisałem wyraźnie, że mam dodatkowy, całkiem nowy zasilacz jak i ram. Jak nie będzie innej opcji to dam do serwisu, po prostu najpierw chciałem chociaż dowiedzieć się, co mogło paść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...