Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 05/2015 - opis zawartości

Polecane posty

Pourodzinowy numer powinien być okazją do wypoczynku i wyciszenia emocji, ale świat nam na to nie pozwolił - i bardzo dobrze. Nr 05/2015, w sprzedaży od 7.04 (wtorek), to kontrowersyjna okładka (wyczuwam, że wzbudzi bardzo skrajne uczucia), aż 30 recenzji (w tym Pillars of Eternity!), obszerna i bardzo interesująca publicystyka oraz ciekawy zestaw pełniaków na DVD ? a wszystko jak zawsze za 15,99 zł.

Zacznijmy od pełniaków, bo pewnie jesteście ciekawi, co konkretnie przygotowaliśmy. Otóż są to: Spider-Man: Web of Shadows (akcja), The First Templar PL (akcja) i Vampire: The Masquerade ? Bloodlines (RPG). Ten ostatni tytuł wprawdzie po angielsku, ale w necie jest darmowy, bardzo dobry patch spolszczający, a na płycie dorzucamy też mody do tej gry.

Tradycyjne zapowiedzi są tylko cztery, ale bez paniki ? tym razem w dziale W produkcji jest po prostu mnóstwo beta-testów. Dwie strony poświęciliśmy powrotowi kultowego King?s Questa, po jednej stronie zaś dodatkowi do najnowszego Wolfensteina (The Old Blood), naprawdę przerażającemu horrorowi Project Scissors: NightCry i Acaratusowi - taktycznej grze RPG w realiach steampunku. Graliśmy już natomiast w Mad Maksa (w siedzibie producenta), Might & Magic: Heroes VII, Final Fantasy XV, najnowszego (całkowicie darmowego!) Unreal Tournamenta oraz karciany spin-off World of Tanks (Generals). Listę pozostałych 10 tytułów, które mieliśmy możliwość ograć przedpremierowo, znajdziecie w spisie treści.

W recenzjach też się dzieje, choć to nie sezon na premiery hitów klasy AAA. A-A-Ale... Staroszkolne Pillars of Eternity to 6-stronicowa uczta dla tych, co pamiętają jeszcze prawdziwe erpegowanie w czasach Baldur?s Gate?a. Dalej m.in. bardzo udany city-builder Cities: Skylines (enki napisał taką recenzję, że co najmniej dwie osoby z redakcji pod jej wpływem kupiły tę grę), Battlefield Hardline, Bloodborne (nowa gra twórców Darks Souls), Sid Meier's Starships, pecetowy Assassin's Creed: Rogue, Hotline Miami 2: Wrong Number, fantastyczna metroidvania Ori and the Blind Forest, Zombie Army Trilogy (kompilacja spin-offów Sniper Elite), DmC Devil May Cry: Definitive Edition, dodatki do Call of Duty: Advanced Warfare (Havoc) i Lords of the Fallen (Prastary labirynt)... i nadal nie wymieniłem choćby połowy tego, co znajdziecie w dziale recenzji w tym numerze!

W Publicystyce jak zawsze tłusto i smacznie. Przyglądamy się starannie Unreal Engine?owi 4 - tak jego możliwościom, jak i modelowi dystrybucji, gdyż może być znakomitym narzędziem dostępnym także dla niezależnych twórców. W cyklu Gry Wiecznie Żywe tym razem Baldur?s Gate, a dokładniej dwa duże artykuły na jego temat. Tytuł ?Zrobię grę, będę bogaty ? ile twórcy zarabiają na Steamie? mówi chyba sam za siebie (choć tekst tłumaczy przy okazji, jak Valve zarabia na twórcach). TIE Fighter w Dałbym dychę i Legacy of Kain: Dead Sun w Epitafium nie wymagają żadnych objaśnień. ?Mój Terry? to z kolei bardzo osobisty tekst gema - chyba największego redakcyjnego fana Terry?ego Pratchetta - napisany na wieść o śmierci pisarza. Hut pyta ?Po co nam ?Press Start??? i z perspektywy developera tłumaczy, po diabła w grach jest ekran startowy. Wbrew pozorom sprawa nie jest wcale taka prosta, jak myślicie. Smuggler przypomina historię kultowej w Polsce konsoli Pegasus. Na deser dwa felietony (?Wielki powrót gier czytanych? enkiego i ?Mam nadzieję, że Nintendo wie, co robi? Berlina) oraz Szpile.

Dział sprzętowy rozpoczynamy megaporadnikiem dla tych, co lubią albo muszą intensywnie spalać kalorie - przybliżamy opaski fitnessowe, słuchawki dla biegaczy, pulsometry, kamerki sportowe oraz oprogramowanie wspomagające ćwiczenia i motywujące do nich. Nie brakuje też tradycyjnych testów rozmaitego sprzętu ? superkarty graficznej Nvidia GeForce GTX Titan X, monitora, słuchawek, głośników przenośnych, urządzenia do streamowania dźwięku, myszy, smartfona, tabletów, potężnego minikomputera. Na dwóch stronach przyglądamy się również gadżetom do inteligentnego domu (zdalnie sterowanym gniazdkom elektrycznym, czujnikom ruchu itp.). Jest też poradnik poświęcony porządkowaniu komputera (żeby startował dużo szybciej i działał sprawniej).

A na koniec Action Redaction i Na Luzie, rzecz jasna.

Na DVD obok pełniaków (przypominam: Spider-Man: Web of Shadows, The Last Templar PL, Vampire: The Masquerade - Bloodlines) jak zawsze znajdziecie galerie, gameplay, gry freeware, rozmaite bonusy (w tym e-booki) i inne atrakcyjne rzeczy.

A więc ? we wtorek 7 kwietnia 15,99 zł w dłoń i do zobaczenia w kioskach i salonach prasowych!

######## SPIS TREŚCI

Info

W PRODUKCJI

King?s Quest

Project Scissors: NightCry

Wolfenstein: The Old Blood

Acaratus

Już graliśmy:

Mad Max

Might & Magic: Heroes VII

Final Fantasy XV

Unreal Tournament

Supernova

Skyforge

Medieval Engineers

Hardland

Warlocks vs. Shadows

Darkwood

World of Tanks: Generals

Victor Vran

Eden Star

Offworld Trading Company

Duelyst

RECENZJE

Pillars of Eternity

Zombie Army Trilogy

Hotline Miami 2: Wrong Number

Helldivers

Battlefield Hardline

Ori and the Blind Forest

ScreamRide

Worlds of Magic

Bloodborne

Sid Meier?s Starships

Citizens of Earth

Obitus

Hand of Fate

A Druid?s Duel

LA Cops

Cities: Skylines

White Night

The Deer God

Gravity Ghost

There Came an Echo

Ephemerid: A Musical Adventure

Tormentum: Dark Sorrow

Woolfe ? The Red Hood Diaries

Assassin?s Creed: Rogue PC

Monster Hunter 4 Ultimate

Shelter 2

Final Fantasy Type-0 HD

DmC Devil May Cry: Definitive Edition

Call of Duty: Advanced Warfare - Havoc DLC

Lords of the Fallen: Prastary labirynt DLC

PUBLICYSTYKA

Silnik do wszystkiego (Unreal Engine 4)

Gry Wiecznie Żywe ? Baldur?s Gate:

Otwarte Wrota

Zacięte Wrota

Zrobię grę, będę bogaty ? ile twórcy zarabiają na Steamie

Dałbym dychę: TIE Fighter

Epitafium: Legacy of Kain: Dead Sun

Mój Terry

Po co nam ?Press Start??

Felieton: Wielki powrót gier czytanych

Felieton: Mam nadzieję, że Nintendo wie, co robi

Pegasus ? Family Game

Szpile

TECHNOLOGIE

Info

MEGAPORADNIK

Wiosna na sportowo ? akcesoria i programy nie tylko dla zawodowców

TESTY

Minikomputer Asus G20

Monitor AOC Q2778VQE

Nvidia GeForce GTX Titan X

Smartfon Prestigio Grace X3

Minimysz Razer Orochi 2013

Tablet GoClever Insignia 800 M

Tablet GoClever Insignia 800 WIN

Urządzenie do streamingu muzyki Overmax Soundbox 2.1

Głośnik Bluetooth IKUtrax

Głośnik Bluetooth ART AS-B11

Słuchawki Asus Strix DSP

Słuchawki dokanałowe Genius GX Gaming Zabius M

Słuchawki Turtle Beach Heroes of the Storm

Urządzenia do inteligentnego domu mydlink Home

PORADNIK

Porządkowanie komputera

INNE

Na Luzie

Action Redaction

Prenumerata

Zawartość DVD

#################COVER DVD#################

Pełne wersje

Spider-Man: Web of Shadows

The First Templar PL

Vampire: The Masquerade - Bloodlines

modulator

Vampire: The Masquerade - Bloodlines

FREEWARE

Don?t Fry the Fly

First Person Tennis World Tour

Quadrax VIII

Superbike Racers

Xonotic

gAMEPLAY

Cities: Skylines

galerie

Cities: Skylines

Distant Star: Revenant Fleet

Druid?s Duel

Hand of Fate

Heroes of the Storm

Victor Vran

NA LUZIE

Bonusy

IEM 2015 Katowice

E-BOOKI

Podziemna rzeka

Odyseja sarmacka

Gruszki w syropie

##########Opis pełniaków##########

Spider-Man: Web of Shadows

Gatunek: akcja

PEGI: 12

Producent: Shaba Games

Wersja PL: brak

Ocena w CDA: 6+ (02/2009)

Multi: brak

PC: XP/Vista/7, CPU dwurdzeniowy 3 GHz, 1 GB RAM, GF 7900 GTX/ATI X1900 XT

Jej autorzy zdołali w jakiś magiczny sposób stworzyć prototyp serii Prototype, oferując nie tylko niezwykłego bohatera, ale również otwarty świat z masą aktywności pobocznych do zabawy. W tym przypadku piaskownicą jest praktycznie cały Nowy Jork, po którym nasz superbohater biega i skacze, a także przemierza po ścianach drapaczy chmur oraz pomiędzy nimi, ?huśtając się? na wystrzeliwanych z nadgarstków pajęczych linkach.

Web of Shadows punktuje także w kwestii fabuły, która dla odmiany nie nawiązuje do żadnego z komiksów czy, o zgrozo, filmów, ale jest kompletnie nową autorską historią o Pajączku. Na plus Web of Shadows zapisać należy także nowy system walki, korzystający z rozwijanego w trakcie gry systemu kombinacji ciosów i bloków. Unikatową jej cechą jest to, że Spidey potrafi, jak każdy szanujący się pająk, walczyć również na ścianach. Możliwy jest przy tym naturalnie button mashing dwóch przycisków, ale też precyzyjne wymierzanie kontrataków czy taktyczne pętanie przeciwników pajęczyną. Szkoda tylko, że sama gra nigdy nie należała do graficznie wybitnych, a tych kilka lat, jakie upłynęły od jej premiery, wcale nie pomogło w odbiorze.

#######

Vampire: The Masquerade - Bloodlines

Gatunek: RPG

PEGI: 18

Producent: Troika Games

Wersja PL: w internecie smile_prosty.gif

Ocena w CDA: 8 (01/2005)

Multi: brak

PC: XP/Vista/7, CPU 1,2 GHz, 384 MB RAM, grafika obsługująca DX9

Bloodlines to gra na licencji Wampira: Maskarady, która zachwyca nie tylko fanów Świata Mroku, ale także role-playing w ogóle. Nic dziwnego ? powstała za sprawą Troiki Games, a więc twórców Fallouta, i jak tamten oferuje nieprawdopodobną nieliniowość kampanii fabularnej. Dzięki temu, choć od jej powstania minęła już ponad dekada, nadal pozostaje w ścisłej czołówce tego gatunku.

Vampire: The Masquerade ? Bloodlines to historia wampira bękarta (do wyboru wszystkie siedem klanów Kamaryli), który jako bezpański zostanie zatrudniony przez księcia Los Angeles do poślednich robótek. Sytuacja jednak szybko się zmieni i nowy na scenie nieoczekiwanie stanie się centralną postacią w wydarzeniach prowadzących do apokaliptycznej Gehenny. Naturalnie ani myślę zdradzać przebiegu i zwrotów akcji ? dość będzie powiedzieć, że cała historia zakończyć się może na cztery całkowicie różne sposoby i że bohater nie zawsze musi ujść z życiem.

Na swoje nieszczęście Bloodlines zapisało się w kronikach także jako gra potwornie zarobaczona. Na szczęście dla nas pomimo to jej czar okazał się tak mocny, że do dziś (!) tworzą się nieoficjalne patche poprawiające błędy, uzupełniające braki, a nawet odtwarzające wycięte w produkcji questy, postacie i lokacje. Na naszej płycie zamieściliśmy wersję 9.2 takiego Unofficial Patcha, a jego wersję polską, stworzoną na podstawie wersji 8.6, da się łatwo znaleźć w internecie. Dzięki patchom też ta pierwsza wydana gra wykorzystująca engine Half-Life?a 2 ? Source ? zyskuje lepsze rozdzielczości tekstur oraz opcje panoramiczne.

###########

The First Templar PL

Gatunek: akcja

PEGI: 18

Producent: Haemimont Games

Wersja PL: napisy

Ocena w CDA: 6+ (spec 01/2011)

Multi: co-op

PC: XP/Vista/7, CPU 2,4 GHz, 1 GB RAM, GF 6000/ATI X1300

Na pierwszy rzut oka The First Templar to gothicopodobne role-playing. Wystarczy jednak kilka minut gry i okaże się, że znacznie bliżej mu do hack?n?slashów. The First Templar opowiada o losach grupki templariuszy, starających się pokrzyżować spisek wymierzony w ich zakon. Warto dodać, że kampanię przechodzić da się w trybie współpracy na podzielonym ekranie, jednak z uwagi na to, że drugi gracz nie zbiera wtedy doświadczenia i gratów, polecić go możemy jedynie platonicznie.

Uwaga, indywidualny kod aktywujący grę znajdziecie nadrukowany na płycie z grą. Jak zwykle też granie wymaga posiadania konta użytkownika systemu Kalypso.

post-4-0-10939500-1428047116_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to się liczy już za numer majowy, czy za kwietniowy? Bo wasze majowe numery podobno się bardzo słabo sprzedają. Jak było w zeszłym roku? Lepiej zszedł był 05 czy 06?

Smuggler pisze o Pegasusie - to będzie świetny tekst (jak zresztą każdy jego autorstwa wink_prosty.gif ). Ale opaski fitnesowe? Dajcie spokój. Nie wiem czy kupię ten numer i nie wiem w ogóle czy jest sens ich kupowania skoro ostatniego jeszcze nie przeczytałem bo tylko na Forum siedzę.

Nie wiesz co mowisz o opaskach - w redakcji jest normalnie szal na ich punkcie i to jest naprawde fajna sprawa, nie tylko dlatego, ze mierza kroki czy kalorie. To co co chodzi? Zobaczysz w tekscie.

@UP

To że Redakcja CDA zawsze się rzuca na nowości wcale mnie nie dziwi. Tak było z iPhonami, iPadami, smartwatchami, drogimi dyskami ssd. Dawno już pisałem - straszne z was burżuje w tym Wrocławiu. biggrin_prosty.gif

Reszta numeru oczywiście jest bardzo dobra - jak zawsze zresztą

Wiekszosc z nas ma opaski po 70 zl/sztuka, swietne zreszta.. Burzujstwo, powiadasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Pegaziem to chyba puszczone oczko w kierunku działu Retro z PSX Extreme, ale nie napiszę tego oficjalnie, bo jeszcze Smuggler by mi powiedział, że do wszystkiego się przyczepiam, a wcale tak nie jest.

A czemu wlasnie do PSX? Opisujemy rozmaite stare konsole (Odyssey, A2600, Pegasus) jak i stare komputery od dawna. W czym problem?

Po pierwsze BARDZO ŁADNA okładka. Szkoda, że napaćkana jest literkami, ale bardzo mi się podoba. Dodatkowo obiecująco wyglądają teksty np: Baldur's Gate czy o Nintendo. Ja chciałbym żeby ten sprzęt i gry na nim cieszyły się w Polsce coraz większą popularnością. Ostatnio właśnie była duża reklama Nintendo w PSX więc może coś w tym kraju wreszcie ruszy...

Muszę pogratulować też pełnych wersji CD-A. Naprawdę solidny poziom i jeżeli mam być szczery, to wolę taki dobór pełniaków niż dodawanie nowszych gier które kosztują ''drobniaki'' i każdy ma z dystrybucji cyfrowej. Chcę takich więcej ok.gif

Nad kupieniem numeru w tym miesiącu się poważnie zastanowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo. :P Super numer się zapowiada, masa tekstów które mnie interesują, w szczególności recenzja Pillars of Eternity i Hotlinie Miami. Zaintrygował mnie tekst o opaskach fitnesowych - może nawet po przeczytaniu skuszę się na kupno takiej, kto wie? ;) Fajnie, że Baldur trafił do gier wiecznie żywych, na pewno skieruję tam swoje oczy w pierwszej kolejności. Na plusik także tekst o Terrym, niestety nigdy nie miałem styczności z tym pisarzem, ale zamierzam w tym roku nadrobić zaległości

Okładka bardzo ładna, mi przypadła do gustu + co najmniej jeden pełniak, który wyląduje na moim dysku.

Redakcji życzę Wesołych Świąt i do zobaczenia we wtorek!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, możecie mi powiedzieć, jak długo mniej więcej Pajączek się instaluje? :P

Okładka jest... psychodeliczna, zawartość wporzo, czekam na tekst o Terrym (RIP :( ) i o Pegasusie. ;) Ciekaw jestem, czy Smg zagrywał się w to, co ja kiedyś. :)

Numer kupię na bank.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam - my do Pegasusa mieliśmy dołączoną Złotą Czwórkę i to był jeden z najlepszych zestawów gier na tą konsolę. Wyżej była tylko Złota Piątka z jej Micro Machines czy Big Nose. Oczywiście świetne też były Contra, Tanks, Ice Climb, Spartan i wiele wiele innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak zobczylem ile to ma kalorii, to potem duzo latwiej sobie odmowic kolejnego kawalka... a i swiadomosc, ze musialbym godzine lazic szybkim krokiem by to spalic, tez daje motywacje do niejedzenia. I takie tam.

Poza tym te opaski maja duzo innych fukcji - mi sie bardzo przydaje sygnalizator polaczen telefonicznych, bo czesto siedze ze sluchawkami na uszach przy kompie i nie slysze, ze np. zona dzwoni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na zapowiedz najnowszego numeru CDA, najbardziej interesuja mnie teksty o Mad Max, Offworld Trading Company no i oczywiscie Wasze recki Ori and the Blind Forest oraz oczywiscie Pillars of Eternity. Do tego obowiazkowo publicystyka o nieodzalowanym Terrym Pratchettcie, o Baldurze i "Dalbym dyche" o TIE Fighterze. Moze mnie pamiec zawodzi, ale czy ta gra byla kiedykolwiek recenzowana w CDA? Jesli dobrze pamietam, to gralem w nia na dlugo zanim do kioskow trafil pierwszy numer CD-Action.

I pytanie dodatkowe: czy planujecie jakis poradnik czy testy sat-navow samochodowych? Ja wiem, ze CDA to pismo poswiecone glownie grom i sporo czytelnikow jest jeszcze nawet za mlodych na prawo jazdy, ale z drugiej strony w najblizszym numerze bedzie poradnik akcesoriow sportowych, a i czesc czytelnikow juz studiuje czy pracuje (a czasem pewnie i to i to) i samochody tez maja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo braku recenzji gier AAAAAAAA, spis treści wygląda zachęcająco. Góruje tutaj dla mnie publicystyka, i na teksty o Baldurze ostrze sobie zęby. W zapowiedziach na pewno zainteresują mnie teksty o Wolfenstein: The Old Blood, Heroes VII, i Final Fantasy XV, a w recenzjach Bloodborne, Final Fantasy Type-0 HD, i oczywiście Pillars of Eternity. Nowy numer będzie miłym pocieszeniem, po powrocie do pracy z trzydniowego lenistwa.

I pytanie dodatkowe: czy planujecie jakis poradnik czy testy sat-navow samochodowych? Ja wiem, ze CDA to pismo poswiecone glownie grom i sporo czytelnikow jest jeszcze nawet za mlodych na prawo jazdy, ale z drugiej strony w najblizszym numerze bedzie poradnik akcesoriow sportowych, a i czesc czytelnikow juz studiuje czy pracuje (a czasem pewnie i to i to) i samochody tez maja.

Fajnie byłoby zobaczyć jak Smuggler recenzuje swojego najnowszego Jaguara ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papkinie, w PoE ilość zestawów obozowych zależy od poziomu trudności. Na normie są to np. 4 zestawy :)

No ale tekst mistrzowski. Lekkością pisania i wplatania zabawnych wstawek bijesz innych na głowę ok.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie przeczytałem kilka zapowiedzi i recenzję Pillars of Eternity.

Recenzja narobiła mi niezłego smaka na grę. Ale sama w sobie jest dziwnie napisana. Najpierw plusy, później minusy. Minusy napisane raczej "na doczepnego", lecz dosyć mocno w recenzji wyeksponowane, przez co na koniec recenzji zastanawiałem się, skąd tak wysoka ocena, skoro tak wiele poświęcono miejsca na te nieszczęsne minusy. :) Ale są one napisane chyba dlatego, żeby były. Żeby nie było gadania, że wszystko ładnie, pięknie.

Co jednak nie zmienia mojego zdania, że trzeba będzie w tę grę zagrać. Kolejna fajna recenzja Papkina, którą czytałem z przyjemnością.

Jeśli o Papkina chodzi, to narobił mi też smaka na przygodówkę King's Quest w zapowiedziach. Co prawda w poprzednie części nie miałem okazji grać, ale tak się zawsze czytało o tej serii w (prawie) samych superlatywach, że magia tytułu przyciąga. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego fajna gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papkinie, w PoE ilość zestawów obozowych zależy od poziomu trudności. Na normie są to np. 4 zestawy smile_prosty.gif

Yuuuup, mea culpa, wychwyciłem ten babol dopiero po wysłaniu pisma po druku. Ba - nawet brat mi go wytknął przy świątecznym stole. :) Cóż mogę rzec, recenzja powstawała na wariackich papierach, a błąd (na szczęście) nie należy do wysokokalibrowych. Co nie zmienia faktu, że nie powinien się zdarzyć, stąd przywdziewam worek pokutny i zmieniam dietę na chleb z wodą.

No ale tekst mistrzowski. Lekkością pisania i wplatania zabawnych wstawek bijesz innych na głowę ok.gif

Grazie! Nie umiem odpowiadać na komplementy (taka już ze mnie nieśmiała pensjonarka), ale piękne dzięki za zastrzyk pozytywnej energii, pomoże przetrwać pracowity wieczór. ;)

Na razie przeczytałem kilka zapowiedzi i recenzję Pillars of Eternity.

Recenzja narobiła mi niezłego smaka na grę. Ale sama w sobie jest dziwnie napisana. Najpierw plusy, później minusy. Minusy napisane raczej "na doczepnego", lecz dosyć mocno w recenzji wyeksponowane, przez co na koniec recenzji zastanawiałem się, skąd tak wysoka ocena, skoro tak wiele poświęcono miejsca na te nieszczęsne minusy. smile_prosty.gif Ale są one napisane chyba dlatego, żeby były. Żeby nie było gadania, że wszystko ładnie, pięknie.

Marilyn Monroe byłaby zjawiskowa nawet bez górnej siódemki i z dużą blizną na udzie, nieprawdaż?

Poświęciłem swoim kwękaniom sporo znaków, bo też nie wszystko mi w PoE leży, ale... To po prostu na tyle dobra gra, że choć czasem jedna czy druga rzecz w niej chrupnie, grałem w nią niemal non stop, zarywając nocki, lekceważąc obowiązki i notorycznie spóźniając się do pracy. Wybaczyłbym jej o wiele więcej.

Co jednak nie zmienia mojego zdania, że trzeba będzie w tę grę zagrać. Kolejna fajna recenzja Papkina, którą czytałem z przyjemnością.

Jeśli o Papkina chodzi, to narobił mi też smaka na przygodówkę King's Quest w zapowiedziach. Co prawda w poprzednie części nie miałem okazji grać, ale tak się zawsze czytało o tej serii w (prawie) samych superlatywach, że magia tytułu przyciąga. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego fajna gra.

Masz mój topór!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...