Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hakerolito

Mało FPS we wszystkich grach

Polecane posty

Nie do końca wiedziałem gdzie to umieścić ale ten problem pojawia się odkąd oryginalnego windowsa 8.1. w sklepie kupiłem i zainstalowałem.

Otóż tak, pomyślałem sobie że zainstaluję sterowniki aby wszystko działało jak należy. Wszystko jest dobrze, aż do pobrania League of Legends. gdy chciałem zagrać sobie mój pierwszy meczyk to gra strasznie się gra zacinała podczas kupowania przedmiotów. Gdy skończyłem zakupy to patrzę- a tu 10 fps. gram na najniższych ustawieniach i ledwie jest 15. Sprawdziłem to na innych grach i np. Team Fortress 2 też się zacina ale tam nie ma nawet 8 fps tylko 4 confused_prosty.gif (wszystko najniższe ustawienia w celu zwiększenia płynności)

konfiguracja mojego kompa:

Intel Core 2 duo

NVidia GeForce 9800 Gtx/Gtx+

Windows 8.1. 64 bit

4 GB RAM

Bardzo proszę o pomoc

z góry dziękuję

Tytuł poprawiłem i temat przenoszę do właściwego działu - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program pobrałem i zainstalowałem. Ile powinno być wartości dla poszczególnego elementu? podam od razu wszystko:

Temperatures SYSTIN 84*C

CPUTIN 36*C

AUXTIN 19*C

Intel Core 2 Duo

1 rdzeń 39*C

2 rdzeń 41*C

st3500320as

31*C

31*C

I to były wszystkie temperatury. Czy są one normalne? komputer działa normalnie (stronki na necie i jakieś programy) poza grami :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet mam nie dość że nowy to jeszcze transfer 900 kb/s . Karta graficzna jest z 2004 roku. A może to sterowniki? Sprawdzałem i miałem jakiś kod błędu 43. więc wyczyściłem rejestr i wszystko po starych sterownikach i mam kod błędu 19. Jak to naprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca wiedziałem gdzie to umieścić ale ten problem pojawia się odkąd oryginalnego windowsa 8.1. w sklepie kupiłem i zainstalowałem.

Otóż tak, pomyślałem sobie że zainstaluję sterowniki aby wszystko działało jak należy. Wszystko jest dobrze, aż do pobrania League of Legends. gdy chciałem zagrać sobie mój pierwszy meczyk to gra strasznie się gra zacinała podczas kupowania przedmiotów. Gdy skończyłem zakupy to patrzę- a tu 10 fps. gram na najniższych ustawieniach i ledwie jest 15. Sprawdziłem to na innych grach i np. Team Fortress 2 też się zacina ale tam nie ma nawet 8 fps tylko 4 confused_prosty.gif (wszystko najniższe ustawienia w celu zwiększenia płynności)

konfiguracja mojego kompa:

Intel Core 2 duo

NVidia GeForce 9800 Gtx/Gtx+

Windows 8.1. 64 bit

4 GB RAM

Bardzo proszę o pomoc

z góry dziękuję

Tytuł poprawiłem i temat przenoszę do właściwego działu - Kawalorn

oj gościu naprawdę szczegółowe dane podałeś widzę twoją zawansowaną wiedze

a pozatym trzeba patrzeć jaki komp sie kupuje cena to nie wszystko . moji koledzy np mają taką wiedze ze wiedzą tylko jaki win mają i mówią ze maja super komputer ( wi8)

.

a teraz na serio jesli chcesz żebym ci pomógl to daj pełne dane szczególnie ghz bo to najważnijsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro problem pojawił się z Windowsem 8.1 to napisz jaki wcześniej posiadałeś Windows. Jak wcześniej wszystko chodziło? Może po zainstalowaniu nowego windowsa, doinstalowałeś jakieś oprogramowanie? Może jaki zamulający firewall lub antywirus? ;> I najważniejsze czy te same gry wcześniej chodziły lepiej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dobrze szło do czasu nowego Windowsa. Gry (znaczna większość) w 60 fps'ach chodziły. Procek 2.95 GhZ antywirus G Data Total Protection ostatni z dodanych do CD Action.

A i stary system to Windows XP 32 bit

Jeszcze jedno. Patrzcie na ten kod błędu 43 na gtx'ie 9800/9800gtx+ to chyba jest przyczyną. (Oddzielny temat w tym samym dziale)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...