Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yojc

Konkursy urodzinowe - pytania i dyskusje

Polecane posty

Myślałem, że teraz niby wygrałeś dwa razy. Ujemnych punktów nie ma - tough luck

Uważam, że przez swoje dwa zwycięstwa powinienem mieć teraz równe -2 osty. (bo chyba w 2013 też była taka nagroda)

Da się ten problem łatwo rozwiązać. Sieknij mu teraz dwa osty za podważanie decyzji administratorskich w miejscu do tego nieprzeznaczonym. Maciek będzie zadowolony, bo będzie miał na zero, a w końcu klient nasz pan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakoś coś mnie wzięło, żeby sobie przejrzeć pytania i znalazłem dwa błędy:

Kto się "wsławił" spamowaniem swoją kandydaturą w Smugglerkach?

Dosyć niezręcznie sformułowane pytanie, bo luq nie spamował swoją kandydaturą (takie sformułowanie sugeruje, że stworzył ileś kont i z nich głosował, a tego nie robił). Po prostu przypominał się ludziom, którym kiedyś jakoś tak pomógł lub przynajmniej wydawało mu się, że pomógł.

Który z byłych moderatorow słynie z moderowania także na forum świata czołgow?

Na tak postawione pytanie poprawną odpowiedzią jest "Nikt". Forum WoTa nie moderuję od końca listopada 2013 (czy jakoś tak). Na samym forum WoTa mało kto mnie nawet jeszcze kojarzy, więc czas teraźniejszy jest tutaj mocno nieuzasadniony.

Poza tym na liście poprawnych odpowiedzi brakuje odpowiedzi na pytanie:

Który z forumowiczow zebrał sumarycznie najwięcej plusów?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytanie było dopisane do konkursu w ostatniej chwili, stąd to pominięcie - naprawiłem.

Trochę niefortunne sformułowanie pytania o moderowaniu WoT wynika z tego, że to są generalnie stare pytania i nie zwróciłem uwagi, że ta informacja może być nieaktualna. Kajam się. Na to pytanie (jak również pytanie o luq92) odpowiedziała połowa uczestników, więc mimo wszystko przekaz raczej został zrozumiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grz Bez przesady:

Co dostał org od Berlina?

Historia najnowsza, ale pytanie jest nieprecyzyjne, bo na początku był ban, gdzieś tam jeszcze się ost przewinął.

Kto ma w sygnaturce napis "Tarambur pls"

W sumie również, tylko żeby to wiedzieć trzeba było się natknąć na post Feo (co większość osób i tak się przytrafiło przy kolejnym pytaniu).

A historia jest sprzed 2-3 lat. Przy okazji zjazdu Feo pisał coś tam w temacie zjazdowym i ja przyczepiłem się do niego o wielkość sygnaturki. On ją nieco zmniejszył i dodał napis "Seward pls". Dla Tura nadal była za duża i napisał o tym Feo. Ten jeszcze ją zmniejszył i zmienił napis na "Tarambur pls".

Jak jest inaczej nazywany Pan_Feanor?

Pytanie nie jest właściwie historyczne, wystarczy nieco w postach Feo i sąsiednich poszukać.

Kto się "wsławił" spamowaniem swoją kandydaturą w Smugglerkach?

No to jest trochę historyczne.

Kto jest nazywany podłogą?

Wysoce niehistoryczne - albo ktoś wie, albo nie.

Kto robił licencjat z cRPG?

j.w.

Daremne żale, próżny trud, bezsilne złorzeczenia - czyja to sygna?

W sumie też jak wyżej, bo na posty Arniego trudno się obecnie natknąć.

Który z byłych moderatorow słynie z moderowania także na forum świata czołgow?

Tu przyznaję trzeba znać historię i to nie tylko tego forum.

Który z moderatorów jest zgubą Glaurunga?

Tu trzeba znać książki Tolkiena, nie historię forum.

Kto jest autorem rysunków zjazdowych?

Wystarczy poszukać w temacie zjazdowym. Jeśli ktoś pamięta forumowe puzle, to ma łatwiej, ale nie jest to koniecznie potrzebne do niczego.

Do jakiej instytucji Osioł bardzo lubi chodzić?

Również przewija się w tematach zjazdowych, można się było o to potknąć przy okaji szukania odpowiedzi na poprzednie pytanie.

Dlaczego wyszukiwarka nie działa?

Historia która trwa od dawna do dzisiaj. I właściwie sugerowana odpowiedź na pytanie jest błędna (wyszukiwarka czasem działa, a czasem nie, zależy od tego czego i gdzie się szuka - ciekawostka - wyszukiwarka pokazuje ukryte posty).

Ojciec sesji rpg?

Historyczne, ale łatwe do znalezienia.

Która sesja na forum natrzepała najwięcej stron?

Parę kliknięć.

Kto napisał najwięcej postów w Zagadkach i Zabawach?

Jedno kliknięcie.

Pierwsza kobieta-moderator

To może być trudne do znalezienia jeśli ktoś tego nie wie. Prawdopodobnie najlepszą wskazówką są posty niziołki.

Kto jest przedszkolanką?

Na pewno nie historyczne. Jeśli ktoś nie wiedział to zapytanie do Google postaci "site:forum.cdaction.pl przedszkolanka" rozwiązuje sprawę.

Jaki nick ma brat użytkownika Holy_Death?

Chyba jednak trzeba wiedzieć. Ale nie jest to pytanie o historię.

Dokoncz sentencję: "Brawo, brawo"

Na to pytanie sam bym nie odpowiedział. Nie wiem, czy historyczne, ale raczej nie. Wygląda bardziej na coś hermetycznego.

Co jest przyczyną większości problemów z komputerem?

Właściwie do dzisiaj pierwszym pytaniem jest "jaki masz zasilacz?", nawet jeśli na pierwszy rzut oka widać, że nie jest.

Kto jest kolejnym wcieleniem RamzesaXIII?

Historyczne, ale łatwe do znalezienia.

Jaki tytuł nosi blog Qbusia?

Bardzo proste do sprawdzenia.

Kto z forumowiczów zdobył najwięcej plusów pod pojedynczym postem?

Trzeba było się natknąć, ale historia najnowsza.

Niesławny ekspert od poglądów

Historyczne, ale da się łatwo znaleźć.

Który użytkownik ma numer 4?

Wystarczy umieć zmienić adres w przeglądarce. ;)

Który z forumowiczow ma cytat z Iselora w sygnie?

Trzeba wiedzieć, bo nie jest historyczne, a nie sądzę, żeby dało się łatwo znaleźć.

Który z forumowiczow zebrał sumarycznie najwięcej plusów?

yojo gdzieś tam ciągle zasypuje wszystkich statystykami. Historia najnowsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...