Jump to content
adrianos0011

Monitor 27", Full HD.

Recommended Posts

Witam. Przymierzam się do kupna 27" monitora w rozdzielczości Full HD. Od monitora siedzę w odległości 1m, stąd zainteresowanie taką wielkością - wierzę, że z tej odległości nie będzie widać pikseli, a jeśli nawet, to z pewnością nie będzie to wartość tragiczna, tudzież będzie można względnie w stanie ją znieść, i z przyjemnością grać oraz oglądać filmy. Jeśli chodzi o zastosowanie - głównie gry wszelkiej maści, jednak jeśli chodzi o multiplayer'owe strzelanki to interesują mnie tylko najnowsze części CoD i BF4, ale z góry uprzedzam, że nie będzie to nałogowe wbijanie prestiży, raczej sporadyczne rundki po godzinkę-dwie dziennie. Z początku interesowała mnie matryca AMVA, jednak filmów i seriali dużo nie oglądam, a chyba jednak świetnie odwzorowane, żywe kolory prędzej spełnią swoje przeznaczenie w moim przypadku, więc ostatecznie pozostaje coś na matrycy IPS. Co do innych wymagań - z racji posiadania i korzystania z PS3 fajnie, by monitor posiadał wejście HDMI, gdyż średnio widzi mi się zwiększanie i tak już pokaźnej ilości kabli o dodatkową przejściówkę (oczywiście jeśli warto, to jestem gotów na ustępstwa) oraz - co bardzo ważne - cienkie ramki, najlepiej takie, pokroju Dell'a U2414H i Eizo FS2434. [Najlepiej, by kolorystyka była czarna, cała - włącznie z podstawką]. Budżet - do 1400 zł.

Pozdrawiam.