Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ex95

Rozwiązany: Napęd nie czyta niektórych płyt DVD

Polecane posty

Mój napęd to LG GH24NS90. Problem jak powyżej - nie czyta niektórych płyt DVD, do tej pory problem zaobserwowałem przy płytach do GTA IV Complete Edition i FIFY 15. Co najciekawsze, płyta od FIFY wcześniej działała bezproblemowo. W międzyczasie zmieniłem m.in. płytę główną, ale ze wszystkimi innymi płytami napęd radzi sobie bezproblemowo, problem występuje tylko w przypadku tych dwóch (płyty nie są uszkodzone, sprawdzałem je na innym komputerze i działają bez zarzutu).

Poczytałem trochę o tego typu problemach, zaktualizowałem firmware i dalej to samo. Napęd po włożeniu płyty trochę poszumi, przy kursorze pojawi się mała ikonka z płytą, w folderze Komputer zapełnia się zielony pasek, ale zawartości płyty nie widać. Sytuacja jest o tyle dziwna, że przed wymianą płyty głównej taki problem nie występował i mogłem spokojnie zainstalować FIFĘ. Nie mam już pomysłów co mogę zrobić. Załączam screen z Nero InfoTool. Wynika z niego, że mój napęd nie obsługuje płyt HD DVD i może w tym leży problem? Ale jak to się mogło stać, skoro wcześniej spokojnie instalowałem FIFĘ bez najmniejszych problemów? Proszę o pomoc i mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi jej udzielić.

Mój sprzęt to:

ASRock B85 Pro4

Intel i5-4460 @ 3.20

Radeon R9 280x XFX

8 GB RAM DDR3

System: Windows 7 Home Premium

post-1073291-0-73016700-1427117934_thumb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...