Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2015

Recommended Posts

Tak się akurat składa, że miałem przyjemność obcowania z grą i niskie oceny mnie nie dziwią...

Ja też i też nie.

• Upvote 1

Ja też i też nie.

OOO! TY ŻYJESZ!!! Te 0.03 posta dziennie biggrin_prosty.gif

A co do pełniaków, to mam nadzieję, że dostaliście je w ramach całkiem niezłego pakietu, bo ani o jednej, ani o drugiej wiele nic dobrego nie da się powiedzieć.

145 użytkowników czyta ten temat

Spoczko :P

Edited by 2real4game

Po tych dwóch grach, zostaje nam jeszcze tak zwany pełniak główny i mam pewne przypuszczenia.

Nie został. Został trzeci w alfabetycznej kolejności.

A to kiedy zmieniliście formę podawania pełniaków z dwóch pomniejszych i "głównego" na alfabetyczną kolejność?

Nigdy. Ale czasem dla urozmaicenia modyfikujemy zasady [smg]

Po tych dwóch grach, zostaje nam jeszcze tak zwany pełniak główny i mam pewne przypuszczenia.

Nie został. Został trzeci w alfabetycznej kolejności.

Faktycznie, ale jeśli moje przypuszczenia się sprawdzą to i tak ludzie będą go nazywać głównym :)

Puki co nic dla mnie choć morzę na Spider-mana się skuszę.

Ostatnia nadzieja w trzecim pełniaku.

Kolejny pełniak, którego bym raczej nie kupił, a chętnie zagram, bo wydaje się on dobrą grą. :)

W sensie to Bałtyckie?

Kolejny pełniak, którego bym raczej nie kupił, a chętnie zagram, bo wydaje się on dobrą grą. smile_prosty.gif

W sensie to Bałtyckie?

Nie czarne

Edited by darkdarius

4 lata temu dostałem na gwiazdkę, bo grałem na xboksie u krewnego. Komp był za słaby.

Niedawno próbowałem zainstalować na nowym kompie. Po pół godzinie nic się nie robiło. Dałem sobie spokój. Może ta wersja mi się zainstaluje, bo kupię, choć mam.

Polecam, bo gierka jest super. :)

Lubie gry akcji bardzo pozytywnie odbieram ten numer i jak zwykle ostatni pełniak pobije ostatnie dwa ok.gifok.gifok.gif

Spider-man: Web of Shadows - napisałem o tej grze w "Koncercie życzeń" 4 maja ubiegłego roku i ... jest w CDA ... Jako, że lubię komiksy Marvela i gry na ich podstawie, to cieszę się z dzisiejszej zapowiedzi. :icon_smile:

Ja także lubię komiksy Marvela kiedyś usłyszałem że komiksy są dla dzieciaków powiedziałem kilka cytatów z komiksów i pokazałem grafiki i już nie były dla dzieciaków tongue_prosty.gif

Tak wam powiem, że czuję się tak, jak dzień przed numerem z Prototype 2, gdy powiedziałem koledze, że ten tytuł się pojawi. :P Mam wrażenie, że ostatnim pełniakiem będzie Zeno Clash. :D

A żeby nie było offtopu - nie pamiętam, żeby były napisy do dialogów w grze, więc polecam mieć ogarnięty angielski. ;)

"Spider-Man, Spider-Man, where you are Spider-Man..."

Noooo - kolejna dobra gra. To chyba ten tytuł od Activision. Jutro znajdę recenzję i wrzucę na bloga. Naprawdę podobają mi się te wasze pełniaki (choć ciągle nie mogę się doczekać KB 3).

Gram w Prototype 2 jak Spider-man będzie taki sam (oby poziom trudności był lepszy) to też go polubię. Ale do Prototype 2 mam pewien żal, jest za łatwy żebym na trudnym poziomie od tak pokonał dwa kolosy i trzy brawery to przesada. Ale dam szanse Spider-manowi.

co do poziomu trudności w prototype 2 to się zgodzę w jedynce w misjach głównych umarłem 6 razy w dwójce liczba zgonów 0 a jedynka była łatwa wallbash.gif ale gra jest dobra i uważam że nie jest to dark souls czy inne RPG żeby było super trudne ale mogło by być nieco trudniejsze wink_prosty.gif

• Upvote 1

Ze SM kojarzę tylko jedną grę, we wczesnym dzieciństwie zażarcie ogrywałam w kółko demo jednej części (nie wiem, której).

Web of Shadows pewnie to nie był, ale fajnie będzie wrócić do Człowieka Pająka, także pełniak na plus.

TFT w ogóle nie kojarzę. Się zobaczy, co to za niespodzianka.