Skocz do zawartości
cree

S4 League

Polecane posty

Opis z forum www.s4.ownd.pl

S4league to dynamiczny shooter sieciowy w perspektywie TPP (widzimy postać zza jej pleców), który aktualnie znajduje się w fazie open beta, co znaczy, że już wszyscy możemy w nią grać, lecz nie jest to jeszcze wersja finalna, lecz bez obaw, po zakończeniu bety gra nadal będzie bezpłatna.

Teraz kilka słów o rozgrywce. Jest ona dynamiczna, nie ma tu podziału na odradzanie po rundzie, odradzamy się co parę sekund(bodajże 7, ale nie dam sobie głowy uciąć ), na razie mamy dwa tryby rozgrywki + kilka map dla każdego z nich, w oby gramy w drużynach 2vs2, 3vs3, 4vs4, 5vs5 lub 6vs6.

Pierwszy tryb to klasyczny team deathmatch, gdzie wygrywa drużyna która uzyska wymaganą liczbę punktów, lub po upływie wyznaczonego czasu gry, zdobędzie więcej punktów.

Drugi tym jest już trochę bardziej oryginalny, przypomina amerykański football, tzn mamy coś w rodzaju piłki i dwie bramki, jak dla mnie to cud, miód i orzeszki .

Teraz kilka słów o grafice, no cóż na początku mnie trochę odrzuciły klimaty anime, ale z czasem daje za to plusa, tzn świetne pasuje do grafiki map, która zresztą wygląda co najmniej przyzwoicie, audio również jest OK.

Do tego mamy 6różnych skilli (można wykupić wszystkie, ale podczas meczu używamy tylko jednego, ten z kolei wybieramy przed meczem), oraz 11 broni, w tym 2 miecze, przyrząd do leczenia naszych współtowarzyszy oraz działko wolno stojące, oczywiście każdą z nich trzeba wykupić (za wirtualną kasę z meczy, zadań i lvlupów ofc ), jednak przed tym możemy zrobić na nią licencję, co daje nam 5 godzin gry wybraną bronią bez opłat za nią.

Broń trzeba naprawiać, podobnie zresztą jak wykupione przez nas stroje.

Oczywiście po zakończeniu bety, można się spodziewać nowych map, skilli i broni.

Jak zacząć swoją przygodę opisałem tu:

www.s4.ownd.pl

Instalatorka waży trochę ponad 300mb więc można spróbować :)

Zapraszam również ja forum www.s4.ownd.pl , jak na razie pustki bo dopiero co założone, ale znajdziecie tam miedzy innymi:

- Opis Broni

- Sterowanie

- Ogólne info o grze

- Levele

- Opis Skilli

- Jak zagrać

Zapraszam chętnych do gry!

Edytowano przez cree
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dać ktoś linka do oficjalnej strony tej gry? Bo ta nasza jakoś mnie nie przyciąga. A nie mogę znaleźć linka.

W sumie obejrzałem ten gameplay i mi się podoba, ściągnę i zobaczę co to jest warte :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przedmioty i skille kupowane w grze kupuje się na jakiś określony czas, czy wystarczy kupić przedmiot raz, i on zostaje w naszym ekwipunku na zawsze?

Możesz kupić przedmiot na kilka godzin (gry), lub na stałe, jednak z każdym meczem ulega on uszkodzeniom, więc trzeba go naprawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoDS Klan

Sword of Dragon's Soul - to Polski klan miłośników gry S4 League. Staramy się gromadzić na naszej stronie jak najwięcej informacji związanych z grą. Na forum posiadamy różne tematy o grze, ale nie tylko. Bardzo cenimy kulturę osobista graczy, gdyż to ona mówi o Was samych. Nie ma co się rozpisywać i robić nie wiadomo jaką reklamę jeżeli grasz w S4 League i chcesz wiedzieć więcej zarejstruj się na naszej stronie i forum a sam się przekonasz

Tutaj macie

do obejrzenia.

Zapraszamy

Prosimy czytać Regulamin klanu!!

Edytowano przez Khemlish
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tldr: Serdecznie zapraszamy nowych jak i doświadczonych graczy na serwer discord zrzeszający sobie polską społeczność S4 League. https://discord.gg/UQt8uu7Uss
Aeria Games zamyka serwery S4 League. Prywatny serwer Xero ma 3 razy więcej graczy, jest regularnie aktualizowany, naprawiane są istniejące błędy a waluta premium jest zdobywana w grze. Można za nią kupić jedynie przedmioty kosmetyczne - bez zwiększonych statystyk.
Gra jest lepiej zoptymalizowana, została dodana możliwość dostosowania pola widzenia oraz liczby klatek na sekundę do dowolnej wartości i wiele więcej. Powstał serwer discord który zrzesza sobie polską społeczność S4 League. Serdecznie zapraszamy każdego kto ma ochotę pograć w ten niedoceniany tytuł.

https://discord.gg/UQt8uu7Uss

Edytowano przez h4tor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...