Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Kampania wyborcza

Polecane posty

@behemort

Zamykając (mam nadzieję) temat Ziobry: pisałem o 2006 roku, czyli początków rządów PiS-u, gdy tylko wróżki mogły przestrzegać przed jego pomysłami rozluźnienia rygorów dotyczących zawodów prawniczych (w sensie: nie dojdą do skutków). icon_wink.gif

Chłopie, a ty myślisz, że Ziobrę to nagle wykopali z ogródka i wcześniej nie miał żadnych projektów i pomysłów, z którymi się dzielił, które znała kadra profesorska na uniwersytetach (bo ta bardzo często jeździ na konferencje, spotkania, zebrania różnych komitetów do różnych spraw prawnych i dość często są to konferencje z politykami lub o polityce) i z którymi dzieliła się i o których uprzedzała swoich studentów?

Ludzie obcujący z politykami nie są głupi - wiedzą, kto jest szalenie ambitny, wyszczekany i kto (bardzo prawdopodobnie) będzie decydował, co będzie napisane w kodeksach czy ustawach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznajcie się z osobą nowej minister edukacji narodowej Anną Zalewską (od 4:12). Z relacji jednego z aktorów: "świeżo upieczona Minister Edukacji Narodowej w ubiegłym roku wraz z grupą ogolonych na łyso agresywnych osiłków oraz hałaśliwych emerytów przerwała nam czytanie w teatrze tekstu Rodrigo Garcii "Golgota Picnic" tupiąc w jego trakcie w podłogę i krzycząc "sataniści" oraz "judasze". (...) Dzięki tej jakże uroczej Pani dostaliśmy również wezwania na policję w sprawie obrazy uczuć religijnych."

Z FB Świecka Szkoła

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reborn12

W sumie było mi to obojętne czy PiS przejmie władze po PO, ale jak się dowiedziałem, że szefem monu zostanie Macierewicz to się trochę przeraziłem :P (tak wyczytałem na portalu wp)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Jarek wcale nie chce zostać premierem. Frytek niedawno wrzucał tu stary wywiad przeprowadzony przez Torańską, w którym na pytanie, o to kim Kaczyński chciałby zostać (premierem? prezydentem? ministrem sprawiedliwości?) odpowiada, że emerytowanym zbawcą narodu i liderem silnej, wpływowej partii rządowej. Jemu pozycja szefa sterującego z cienia wcale nie przeszkadza, a myślę, że nawet się bardziej podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Jarek wcale nie chce zostać premierem. Frytek niedawno wrzucał tu stary wywiad przeprowadzony przez Torańską, w którym na pytanie, o to kim Kaczyński chciałby zostać (premierem? prezydentem? ministrem sprawiedliwości?) odpowiada, że emerytowanym zbawcą narodu i liderem silnej, wpływowej partii rządowej. Jemu pozycja szefa sterującego z cienia wcale nie przeszkadza, a myślę, że nawet się bardziej podoba.

Po co ta cała szopka. I tak wiadomo kto będzie rządził naszym krajem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ten nowy rząd wreszcie zostanie powołany i media beda mogły go krytykować za jego decyzje i działania, a nie tylko za sam fakt istnienia i to że im się kandydaci na ministrów nie podobają, choć te osoby jeszcze nic złego nie zrobiły.

Ziobro, Kamiński czy Macierewicz nic złego nie zrobili?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ci panowie by zrobili coś naprawdę złego, to przez 8 lat spokojnie można by ich było prawomocnie skazać i posadzić. To naprawdę wystarczający okres czasu. Jeśli się nie udało, to jest to wina rządzących, złego prawa, braku jego reform oraz nieudolnych i niewydolnych organów ścigania. Poza tym przy rozliczaniu poprzedników PO tylko krzyczała a potem zachowywała się nieudolnie. Kamińskiemu immunitet w innej sprawie nie został uchylony, a żeby postawić Ziobrę przed Trybunałem stanu, zabrakło 5 głosów. Ciekawe jak w nowej kadencji potoczy sie sprawa choćby szefa NIKu, b.posła Kwiatkowskiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...