Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Kampania wyborcza

Polecane posty

Ktoś jeszcze ogląda TVP? Mi tam w sumie wszystko jedno czy kiepskie seriale zastąpią ich "wartościami", ale każdy kolejny nowy podatek w kraju, który ma najbardziej popieprzony system podatkowy w Europie to chyba jakiś żart.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem na chwilę telewizor, tam "Blok audycji referendalnych" i wesołe spoty z Kozich dudów małych. Chyba najweselsze jest to, że jakaś połowa coś miała wspólnego z referendum, reszta to rzeczy już na wybory, "służba kontroli komisji wyborczych", "komitet nie dostarczył nam audycji". Swoją drogą, nawet moja piękna (waląca się dwa lata po końcu budowy) wyższa szkoła się na jednym pokazała i miała coś wspólnego z tematem.

100% swag

qcQkOhO.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rocznie mają powstawać dwa nowe seriale historyczne o zapomnianych wydarzeniach historycznych

Pod sztandarem PiSu już boje się co to za seriale będą. O tym jak Lech Kaczyński w pojedynkę obronił Gruzję przed agresją Rosji (bo tak nie rzadko myślą PiSowcy).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprywatyzować TVP. Nie ma co udawać, że ta telewizja wyświetla "wartościowe" treści.

będzie lepiej, za PiSu prezes TVP ma być powoływany przez ministra kultury, a rocznie mają powstawać dwa nowe seriale historyczne o zapomnianych wydarzeniach historycznych

A potem jęczą, że ludzie abonamentu nie płacą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>tvp i historia

TVP Historia is a thing i jest na całkiem porządnym poziomie w kwestiach produkcyjnych. Poszukiwacze historii, niedawna seria o początkach polskiej państwowości, nowe odcinki Sensacji XX wieku, Cafe Historia, serie zagraniczne. Podobnie z TVP Kultura. Kwestia rzucenia większych pieniędzy na te dwie rzeczy i powinno być więcej ambitnych projektów, bo młodych ludzi do robienia ich nie brakuje.

Ale ludki oceniają TVP głównie z perspektywy 1,2, ewentualnie 3 i Sport, więc not gonna happen. Czy to teraz, czy po ewentualnych zmianach ze strony PiS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...