Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Kampania wyborcza

Polecane posty

Uroczystości podniosłe.

Co do wystąpienia (przed Zgromadzeniem Narodowym): część idei słuszna, a część chyba partyjna. Te słuszne to np. wzmocnienie obecności NATO w Polsce - pytaniem pozostaje, jak przekonać inne państwa (*).

(*) - W Holandii żołnierze na ćwiczeniach nie używają ostrej amunicji, a krzyczą (coś w rodzaju) "bang, bang".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wczoraj śmiałem przez łzy kiedy oglądałem tych wszystkich dziwnych ludzi stojących w tłumie, upale i przeciskających się z całych sił żeby dotknąć albo sfotografować Dudę, zupełnie jak jakiegoś boga. Średnia wieku oczywiście 78 lat, aż dziwne że nikt nie zginął.

W taką pogodę wyszedłbym chyba tylko gdybym mógł spotkać Hideo Kojime.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod pałacem wczoraj już stał i ma już stawać codziennie krzyż smoleński ze zdjęciami LK i JP2. Codziennie ma być odmawiana tam jakaś litania. Zaczyna się powrót "normalności" w Polsce. Ciekawe, kiedy zasadzą tam brzozę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Średnia wieku oczywiście 78 lat, aż dziwne że nikt nie zginął.

Ja bym nie drwił ze średniej wiekowej. :protestuje: Zresztą w ostatnich wyborach na obecnego prezydenta głosowało, też nowe pokolenie. :icon_wink:

Co do oceny zachowania (z mojej strony) zgoda - takie ubóstwianie, to przesada.

W taką pogodę wyszedłbym chyba tylko gdybym mógł spotkać Hideo Kojime.

Jeżeli mowa o branży komputerowej, to wolałbym spotkanie z Sidem Meierem. :icon_smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

media publiczne nie powinny iść drogą komercjalizacji, ale skupić się przede wszystkim na przekazywaniu treści wartościowych

Bazujac na wczesniejszych wypowiedziach i pogladach czlonkow najwiekszej obecnie partii opozycyjnej i obserwujac panujace na rynku trendy obawiam sie, ze nie tylko te "tresci wartosciowe" moga nie do konca odpowiadac moim kryteriom wartosci, ale takze sprawic, ze ogladalnosc TVP bedzie jeszcze nizsza niz obecnie. Dziwnym trafem kanaly TVP Historia czy TVP Kultura maja lacznie okolo 1% udzialu w rynku, a przeciez prezentuja tresci wybitnie wartosciowe i patriotyczne. Chociaz jesli haracz powszechna oplata na rzecz mediow publicznych bedzie skutecznie sciagana, to kwestia ogladalnosci bedzie dla politykow sprawa trzeciorzedna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...