Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Kampania wyborcza

Polecane posty

@Tur

Wobec KAŻDEGO można by takie nieprzyjemne rzeczy napisać. A co masz przeciwko temu panu z Demokracji Bezpośredniej? Wymyślasz tylko by mieć wymówkę, że wszyscy kandydaci to "złodzieje, oszuści i co tam jeszczecidogłowyprzyjdzie", nie pójdziesz na wybory, a potem dalej będziesz narzekać na myśliwego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy autentycznie nie było by na kogo głosować. biggrin_prosty.gif

Jedna osoba zaliczyłaby taki egzamin i byłby to Korwin.

Tak by się jąkał i popluł, że nikt by go nie zrozumiał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@47 - Kiedyś z jednym Korwinowcem miałem dyskusję właśnie o tym(do dzisiaj żałuję że się w nią wdałem).

Odnośnie jego wypowiedzi jak to w Polsce źle.

Zapamiętałem że pan Janusz krzyczał że od jakiś 20 lat nie powstała w Europie żadna nowa firma motoryzacyjna(UE hejty te sprawy). Po szybkim researchu znalazłem ~20 z czego chyba 3 związane z Polską.

Więc średnio chce mi się wierzyć w jego kompetencje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Janusza polska scena polityczna bylaby nudna, tym bardziej ze Palikot sie skonczyl... Wbrew pozorom niektore z jego pomyslow sa calkiem dobre, tyle ze na chwile obecna wiekszosc spoleczenstwa jeszcze nie dojrzala do tego, by mozna je bylo wprowadzic w zycie (jak np. dostep do broni).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani ja. Dlatego zaglosuje na Kowalskiego albo na Kukiza, albo na Jarubasa. Dlaczego? Bo przynajmniej mam wybor i moge - w drugiej turze juz tak wielkiego wyboru nie bedzie i trzeba bedzie wybierac miedzy marionetka prezesa i rubasznym gajowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

Dlatego zaglosuje na Kowalskiego albo na Kukiza, albo na Jarubasa

Z Wszystkich 3 których wymieniłeś to lepiej zagłosuj na Kukiza, przyznajmniej jest dość medialny. Co do Jarubasa nie będę sie wypowiadał, mało go znam. Ale Kowalskiego to odradzam, nie ufam człowiekowi który należy do "organizacji" (bo wstyd to nazwać partią polityczną) która składa się z działaczy ONR która jest faszystowskim zbieraniną. Całe RN jest nastawione anty-systemowe już same ich logo o tym mówi, nie uznają aktualnego godła Polski tylko jakiegoś białego kurczaka z zamkniętą koroną. Bo aktualna, według ich wymyślili żydo-masońska-postkomunistyczna-(resztę sobie dopisz...) organizacja/rząd/układ..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzamanXYZ

Nie zamierzam tym wpisem obrazac niczyich uczuc patriotycznych, ale nasze obecne godlo tez nie wyglada jakos specjalnie atrakcyjnie. Mnie sie zawsze kojarzylo z kurczakiem-albinosem rozjechanym na asfalcie przez jakas rozpedzona ciezarowke...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

Nie chce tu wywoływać shitwar smile_prosty.gif(i mam nandzieje że nie dojdzie) ale nie przypominam sobie żeby w latach 90 do 2010 roku ktoś się pluł o wygląd godła. Ten cały bajzer polityczny wywołały właśnie te "nie" mainstremowe grupy polityczne RN,Korwin, Twój ruch itp, których nie pamiętam czy nie znam. A za nimi wolne "media" internetowe typu nieżalezna czy podziemna TV... Ogólna dostępność do interentu tez swoje zrobiła, tylko tak czytająć na różnych forach poświęconym polityce, odnoszę wrażenie że więkczość tam debatujących nie przekracza 14-16 roku życia....

@8azyliszek

Są ważniejsze sprawy niż wygląd naszego "ptaszka". Mianowicie służba zdrowia, ZUS, bezrobocie itp... żadne z tych nie-mainstremowch partii nie mają realnego programu na te problemy. Ale mówieniu o "grupie trzymające władze" honorze, czy złych "lewakach" czy innych mało istotnych brzetach to oni są pierwsi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ja nie mowie, ze ktokolwiek sie plul, stwierdzilem tylko, ze jak dla mnie ten nasz orzel na orla mi nie wyglada. A to, czy zmienia jego wyglad, czy tez nie wisi mi, dynda i powiewa na wietrze, bo jest to dla mnie naprawde nieistotna sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...