Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Kampania wyborcza

Polecane posty

Nie znam. Napiszesz coś więcej o tym?

Znaczy... Ogólnie oni są anty-GMO, rzekomo przez to, że boją się skażeń zwykłych roślin i wynikającej z tego blokady na handel polskimi plonami. Dlatego chcą zakazać w ogóle obrotu ziarnami.

Enyłej, myślę, że inna rzecz, która zaszkodziła Grodzkiej jako kandydatce to brak dokładnie wyznaczonego programu. Dopiero tydzień temu zaczęła usuwać stare wypowiedzi o tym, że obowiązkowe szczepionki to naruszenie wolności. :f

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam nie wiem na kogo głosować niema dla mnie odpowiedniego kandydata. Jak dla mnie to wszyscy chcą się dostać to przysłowiowego koryta. Na początku mówią co oni nie zrobią dla Polski i polaków a potem to i tak będą sobie kieszeń napychać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

No komuś powinno się dać szansę, bo z taką filozofią machania na to ręką "swoi wybiorą swojego" i raczej nic się nie zmieni w kierunku który by ci pasował. :/ Jest 11 kandydatów - naprawdę żaden ci nie pasuje choć trochę, choć w 1 turze??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

No komuś powinno się dać szansę, bo z taką filozofią machania na to ręką "swoi wybiorą swojego" i raczej nic się nie zmieni w kierunku który by ci pasował. :/ Jest 11 kandydatów - naprawdę żaden ci nie pasuje choć trochę, choć w 1 turze??

A na kogo niby?

Braun jest ultrakatolem, Duda jest ghost-kaczyńskim i koszmarnym idiotą nakłaniającym matkę do łamania prawa, Jarubas jest z PSL, więc nie będzie prezydentem nikogo poza rolnikami, Komorowski lol, Kowalskiego i Mikkego nawet nie chcę opisywać tu, Ogórek nie ma pojęcia o kompetencjach prezydenta, Kukiz jest rozećpanym rockmanem z elokwencją Niesiołowskiego, Palikot jest ludzką inkarnacją słowa "nieszczery", Wilk jest z KNP, nawet nie wiem kim jest Tanajno bo ma zerową siłę przebicia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samoobrona i LPR były lepsze niż RP. smile_prosty.gif

@Trep - to głosuj na Ogórek. Jest równie pusta jak ci co ci się nie podobają, ale przynajmniej wygląd ma i będzie brylować na szczytach NATO jak ta premier Danii co się Obamie spodobała. smile_prosty.gif Albo rzeczywiście na tego Tanajnę z Demokracji Bezpośredniej. Najważniejsze to pójść i głosować. Jest aż 11 osób - wybór masz.

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150327/WYBORYPREZYDENCKIE/150329658

A jak ci się nikt nie podoba to przepraszam bardzo - trzeba było zbierać podpisy za Grodzką. Jakbyś się ruszyła, to może te brakujące jej 15 tyś byś dozbierała. Siedzieć i narzekać to każdy potrafi. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samoobrona i LPR były lepsze niż RP. smile_prosty.gif

@Trep - to głosuj na Ogórek. Jest równie pusta jak ci co ci się nie podobają, ale przynajmniej wygląd ma i będzie brylować na szczytach NATO jak ta premier Danii co się Obamie spodobała. smile_prosty.gif Albo rzeczywiście na tego Tanajnę z Demokracji Bezpośredniej. Najważniejsze to pójść i głosować. Jest aż 11 osób - wybór masz.

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150327/WYBORYPREZYDENCKIE/150329658

A jak ci się nikt nie podoba to przepraszam bardzo - trzeba było zbierać podpisy za Grodzką. Jakbyś się ruszyła, to może te brakujące jej 15 tyś byś dozbierała. Siedzieć i narzekać to każdy potrafi. smile_prosty.gif

Ja zbierałam, dołożyłam swoją cegiełkę do tych 87 tysięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...