Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JamesVoo

?? ??

Polecane posty

Gość Konuga

Gimby nie znają tej emotki. Tęsknie w sumie za tym komunikatorem. Oczywiście za starszymi wersjami, bo potem przerzuciłem się na AQQ, bo GG zrobiło się strasznie syfiaste.

heheszky, gimby nie znajo xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chciałem pisać o tym, że AQQ jest teraz płatny. W sumie głupota, ludzie i tak mało co już korzystają z komunikatorów (ja porzuciłem AQQ na pół roku przed jego przejściem na płatną wersję), a oni jeszcze pieniądze za to chcą. Nie chce mi się teraz sprawdzać, ale cena chyba nie jest wygórowana, gdyby ludzie cały czas używali GG i innych komuniaktorów tak jak kiedyś to pewnie za to AQQ bym zapłacił, bo był pod koniec najsolidniejszy ze wszystkich dostępnych. Tlen też był nawet spoko, ale chyba zamknęli projekt jakieś trzy albo cztery lata temu.

@Up

Muszę chyba skorzystać ze skryptu yojca i zablokować twoje posty, bo chyba jest taka możliwość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam gg tylko do tego, żeby pograć z kilkoma osobami w takie quizy piłkarskie, ale inicjatywa właśnie upada, więc pewnie przestanę. Zresztą, spokojnie mogliśmy się przerzucić na facebookową konferencję dawno temu, ale przyzwyczajenie z czasów nieistnienia facebooka przeważyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...