Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ArekJakub

[PS3] Dragon Ball Xenoverse- nagrody za PQ, dodatkowe wyzwania i dusza Z

Polecane posty

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem ww. gry. Mam jednak pewien problem. Nie mogę odblokować technik, które są nagrodami za Parallel Questy. Wiem, że nagrody są przydzielane losowo, ale do niektórych misji podchodzę grubo ponad dziesiąty raz, a i tak jedyne co otrzymuję, to kapsułki, Zeni i okazjonalnie jakiś ciuszek. Próbowałem już dosłownie wszystkiego. Różne składy drużyny, zakończenie walki ultimatem(chociaż musiałem jednego kupić, bo nie dałem rady odblokować), wybierałem nawet postać która dysponuje daną techniką i używałem jej na wrogach. I wszytko na nic.Odblokowują mi się różne techniki Super ataków, ale jeszcze ani jeden Ultimate. Podobny problem mam z duszą Z dla Vegety(wybrałem go jako mentora). Wielokrotnie przechodziłem misję, za którą nagrodą jest ta dusza, ale mimo to nie udało mi się jej zdobyć. No i jeszcze kwestia dodatkowych wyzwań w misjach z ubijaniem określonej liczby wrogów. Na razie mam takie tylko dwie,ale po pokonaniu np. 20 Saibamenów, misja kończy się. Nie pojawiają się dwa pozostałe wyzwania. Co robić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce cię dołować ale wszystkie 7 kul zebrałem w 1,5 godziny grając w questa numer 2 smile_prosty.gif Grając w niego można najłatwiej i najszybciej zebrać smocze kule. A co do tematu, to sam nie wiem jak to się robi. Mam w niektórych rangę Z i tych technik też nie dostaję. Chociaż ja mam chyba wiecej szczescia, bo już pare razy udało mi się je trafićwink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest dziwne. Pewnie są przyznawane losowo. Bo skoro niektóre questy mam zrobione na Z i nic, a inne gorzej i tam mi sie udało je zdobyć... Również kończyłem walki Ultimatami i raz coś dostałem, a innym razem nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zdaje się, że trzeba po prostu zacisnąć zęby i przechodzić każdy quest do oporu. Jednak wciąż nie wiem jak odblokować dodatkowe wyzwania w misjach z pokonaniem określonej liczby przeciwników.

EDIT. Już wiem. Trzeba po prostu zmieścić się w określonym czasie. Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...