Skocz do zawartości
Devius

fred w którym nowości muzyczne

Polecane posty

ITT LADYBABY

Słyszałem o tym zespole wcześniej, ale jakoś nigdy nie poczułem się do odsłuchania ich kawałków. Ot, trochę zlałem temat sądząc, że to próba jechania na popularności BABYMETAL. Dzisiaj jakoś tak wyszło, że dodałem sobie do playlisty Nippon Manju i... W sumie to miałem rację ze wcześniejszymi domysłami, ale co z tego skoro i tak fajnie mi się tego słuchało. Melodie są proste, ale przy tym szybko wpadają w ucho i odmawiają jego opuszczenia. Rick ma całkiem spoko głos do partii metalowych, a Rie i Rei sympatycznie go uzupełniają po drugiej stronie spektrum wokalnego. Poza tym klipy też są dokładnie takie za jakie polubiłem japońską muzykę - kolorowe, irracjonalne, nawet bym powiedział zdrowo walnięte. Ciekawym jestem jak to dalej się rozwinie, a na razie dodaję kilka utworów do stałej listy i czekam na kolejne.

Ciekawe kiedy powstanie odwrotność tego zespołu, t.j. dwie napakowane gorylice i jakiś manlet.

CZEKAM!

xnPeb8u.jpg

Edytowano przez Xerber
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://strayfromthepath.bandcamp.com/track/talking-tragedy

Stray From the Path nagrało kawałek specjalnie dla muzyków z The Ghost Inside, którzy mieli wypadek w listopadzie zeszłego roku, gdzie zginęły dwie osoby z ekipy (bodajże kierowca autobusu oraz któryś z techników zespołu), perkusista stracił nogę, a wokalista ma poważne urazy kręgosłupa. Dochód ze sprzedaży piosenki przeznaczony jest dla The Ghost Inside. 

Edytowano przez Devius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...