Skocz do zawartości
Devius

fred w którym nowości muzyczne

Polecane posty

https://soundcloud.c...ngst-and-praise

Nowość na scenie deathgrindowej, Jason Netherton - basista i wokalista Misery Index, Brent Purgason - gitarzysta GWAR, Adam Faris - były gitarzysta War Torn, Shannon Lucas - były perkusista The Black Dahlia Murder (z czasów, kiedy nagrali Deflorate, czyli w mojej opinii ich najlepszy album). Piękny skład, świetna muzyka, czekam na debiut.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak usłyszałem, że Daray i Heinrich tworzą jakiś poboczny projekt to odczułem lekkie podniecenie, potem dowiedziałem się, że dołącza do nich gościu z Braci Figo Fagot i już zapał do słuchania tej kapeli mi minął, Ten singiel to taka porażka, że ich debiutancki album od razu został skreślony z listy "do przesłuchania". Nie spodziewałem się po tak dobrych muzykach (mówię tu oczywiście o Brzozowskim i Heinrichu) takiej kupy.

Edytowano przez Devius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni do premiery, a tu już prawie cały album w internetach :v

Szkoda, że ze wszystkich wypuszczonych kawałków tylko jeden był dobry, reszta to straszne przeciętniaki.

A takie coś w tym miesiącu wypuszczają synowie Maxa Cavalery.

Edytowano przez Devius
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwór o nazwie Rytuał Pryzy?noha Zaklionu ?sioabdymnaj Ęnierhii Ciemry, U Hipastyĺnaj Zalie Matęryjalizacyi ?wasablieńnia? Kokabaęła, Zaklikany Zubožyć Ahafałahičnyja Abliččy Idała? Anhârąka, Zwajawa?šych Wypramieńwańnie Pandęmaničnaha Pantęonu Kheri-Beq-F, Addajučy Piaščanym Wiatram Supăja Prystupki Mastaba Šmatsuswietnaj Intęrprętacyi ???? ?? ?a?, Z Mętaj Zrynuć Chanifičny Impuĺs Kaâba Jaki Pieraškadžaje Raspa?siudžwańniu Baryjonnaj Asimietryi Niebuliarnych Raho? Satany.

Edytowano przez Devius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al Jourgensen powraca z wcale-nie-Ministry i... brzmi to całkiem spoko.

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Jourgensen announced the project back in February 2015, stating it would not feature any songs under 220 beats per minute. After signing a deal with Nuclear Blast last week, Uncle Al delighted fans with his charming anecdotes. Describing the debut, he said, ?There?s a couple of real poppy things on there, which brings me full circle, because, literally, I don?t give a f?k anymore.? Continuing, he added, ?So I?m actually almost acknowledging that first horrible pop record [With Sympathy] I did in 1983. I?m crooning on some songs, I?ve got some pop songs on there, and then there?s just brutal assault for the rest of it.?
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...