Skocz do zawartości
Devius

fred w którym nowości muzyczne

Polecane posty

Nowa płyta Meat Loafa "Braver Than We Are" pojawi się we wrześniu.

Na razie daję link do oficjalnej prezentacji nowego singla (jest w połowie artykułu poświęconego płycie):

"Going All The Way Is Just The Start"

Singiel ma ok. 4.30, ale pełna wersja na albumie będzie miała ok. 12 minut. :smile:

 

PS. Początek singla jest może i bez większych rewelacji, ale później ... prawdziwa muzyczna poezja.

 

PS 2. Okładka albumu (jest już oficjalnie na różnych stronach):

btwa_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu ukazał się nowy singiel Meat Loafa (z płyty, która wyjdzie we wrześniu):

"Speaking In Tongues"

Piosenka została określona jako romantyczna ballada. Czy tak jest? Tak i moim zdaniem jest udanym utworem. :smile:

 

PS. Poniżej fragmencik:

Cytat

There are things we learn by knowledge
There are things we learn by heart
There are things we learn at the end of life
There are things we learn at the start
There are things we learn by/from science
There are things we learn by/from art
There are things we learn from the fires of love
An erection of the heart

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawałek ma już ze trzy miesiące, licząc od wrzucenia go na YT. Panowie remasterują swoją pierwszą płytkę i jestem za, bo ostatnie numery z ich strony to lekko pisząc dno. No ale jest fajny cover więc się cieszę:

https://www.youtube.com/watch?v=PZFl0gQLz2k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie miałem się ciebie zapytać, jak tam Apocalyptica na Woodstocku. Chociaż z tego co napisałeś to lipa, ale pamiętam jak byłem na koncertach w Pradze i było bardzo fajnie. Co prawda było trochę inaczej, bo była to zima i koncerty były w klubie, a ludzie sympatyczni jak cholera. No ale było to z 10 lat temu i wtedy grali bez perkusji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Deathroll2097 napisał:

No ale było to z 10 lat temu i wtedy grali bez perkusji.

I bez wokalu. Na Woodstocku perkusja była zbyt mocno nagłośniona, nie było w ogóle słychać wiolonczeli, a ten ich wokalista to straszna porażka. W ogóle nie wyrabiał przy utworach, gdzie Apocalyptica zapraszała kogoś gościnnie. Do końca koncertu nie zostałem, bo szkoda mi było czasu, ale zdążyłem usłyszeć I'm Not Jesus i nigdy nie słyszałem gorszego wykonania tego kawałku, a szkoda, bo jest to jeden z najlepszych ich utworów. 

Edytowano przez Devius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.ultimate-guitar.com/news/general_music_news/new_metallica_double_album_will_drop_on_november_18_check_out_new_single_right_now.html

Metallica ogłosiła datę premiery nowego albumu, track listę oraz, uwaga, SINGIEL. Ten dzień w końcu nadszedł. Nie jest to nic odkrywczego, ale fajnie się słucha, już czuję, że na pewno będzie to lepszy materiał niż ostatnie "Death Magnetic".

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...