Skocz do zawartości
Devius

fred w którym nowości muzyczne

Polecane posty

Brakuje mi takiego tematu, gdzie można luźno powrzucać jakieś single z jutubów. Myślę, że sporo osób będzie zadowolonych. Nie, nie musimy trzymać się danego gatunku.

Killswitch Engage wypuściło nowy utwór pod tytułem "Loyality", który promuje składankę Gry o Tron:

Youtube Video -> Oryginalne wideo

oraz w sieci pojawił się kolejny kawałek od Nightwisha promujący nowy album, który pojawi się już w marcu:

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devius, we fredzie z ulubioną muzyką chodzi raczej o dzielenie się utworami, które szczególnie przypadły nam do gustu. Wytłumaczę to na konkretnym przykładzie - mogę zalinkować kawałek Kings of Leon, który mnie zainteresował, jednocześnie uważając ogólną twórczość tego zespołu za pozbawiony wyrazu, zalatujący chwilami popem meh indi rok z dziwnym wokalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale DM ma w tym przypadku rację. Może i nazwa tamtego tematu jest taka, a nie inna (zawsze mogę zmienić), ale wrzuca się tam utwory nowe, albo takie, które nas w jakiś sposób zainteresowały. Ale że w /lj/ KAŻDY musi mieć przynajmniej jeden temat... :P Najwyżej spadnie i zostanie zapomniany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ma, nawet nie czytałem. Dzisiaj nie chce mi się po prostu z nim dyskutować.

@Kicek i Still

Dla mnie to jest tak: ulubiona muzyka to kapele, które u mnie przetrwały próbę czasu i mimo, że nie nagrywają (w większości przypadków, przykładem może być takie As I Lay Dying czy Pantera) już niczego nowego, to nadal ich słucham z wielką przyjemnością i takie zespoły imo nadają się do tamtego tematu.

Still, weźmy za przykład byle jaką kapelę z gatunku hip-hop czy innego crapu (xD), którego nie słuchasz. Artysta wypuścił nowy utwór, który Ci się nie tyle co spodobał, ale warto się nim podzielić, wrzucisz do tamtego tematu? Nie sądzę.

Anyway: nikt nie musi tutaj zaglądać, ja sobie będę tutaj nowe kawałki wrzucał, co przynajmniej będę miał jakieś archiwum na stare lata :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

>sugerowanie, że za kilka lat będzie CDA

Rynek gier już podupada i za kilka lat nikogo nie będą obchodziły gry.

Edytowano przez Konuga
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konuga /ignore

Devius - odnośnie Nightwisha bardzo się zawiodłem.

Lubiłem ich poszczególne utwory i myślałem że po połączeniu z wokalistką After Forever(które uwielbiam) będzie to jeszcze ostrzejsze DPP czy Imaginarium. Coś co pozwoli wokalistce się rozwinąć i wyrwie mi jelita.

A tutaj dostajemy miałkie coś co ledwie da się słuchać.

Jest kilka fragmentów w tym utworze które aż się proszą o mocniejsze uderzenie, ale zaraz mamy wyciszenie.

Patologia

P.S. - mam nadzieję że piszę o dobrym utworze bo na telefonie nie widzę tytułów, ale chodzi o singiel Nightwisha z nową wokalistką

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@James

Są już dwa, Elan, do którego był teledysk i ten co wrzuciłem, który chyba został już usunięty z jutuba. Elan mi się bardzo podobał, ale ten wyżej co wrzuciłem brzmiał jak trzy inne kawałki Nightwisha w jednym. W dodatku wokalowi brakowało "pałera".

@47

Lubię taką elektronikę :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...