Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Softjoe

Lekki, tani, aluminiowy laptop

Polecane posty

Cześć,

możecie mi podsunąć jakieś pomysły na jak najtańszy laptop z takimi specyfikacjami:

  • Matryca: min. 15.6" matowa
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080
  • Procesor: min. 2 rdzenie
  • RAM: min. 8 GB
  • HDD: min. 500 GB
  • Grafika: dowolna
  • Wyjście HDMI lub DisplayPort, VGA
  • Bateria: litowo-jonowa, min. 3-komorowa
  • Dźwięk: stereo
  • czytnik kart SD
  • WiFi, LAN, Bluetooth
  • 2 x USB 3.0
  • kamera min. 2 Mpix
  • System: Windows 7 PRO PL lub Windows 8 PL
  • Waga: max. 1.9 kg
  • aluminiowa obudowa
  • Pakiet Office 2013 PL 64 bit
  • gwarancja: min. 3 lata

Laptop nie musi być wypasiony, chodzi mi o jak najniższą cenę i koniecznie musi spełniać podane specyfikacje.

Dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toshiba Tecra Z50z i5 ulv:

http://www.morele.net/laptop-toshiba-tecra-z50-a-16c-pt544e-042035pl-661113/

W sumie spełnia chyba większość wymagań, na uwagę zasługuje matowa matryca FHD dobrej jakości (szerokie kąty widzenia), niska waga (1.8kg), mobilność i solidne wykonanie. Masz tu fabryczny dysk SSD, który zapewni sporo szybszą pracę systemu (ładowanie systemu do 10 sekund), szybszy odczyt/zapis. Dyskie te są mniejsze, pobierają mniej prądu i osiągają sporo mniejsze temperatury niż zwykłe talerzowe HDD. Warto!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaproponuję Asusa Zenbook UX303LN: http://www.x-kom.pl/...-750-gt840.html od razu tylko zaznaczę, że z dedykowanej karty korzystać nie musisz w ogóle. Ultrabook jest przede wszystkim ultracienki i lekki (zaledwie 1,45 kg), ma nowy 2-rdzeniowy procesor Intel Broadwell i7-5500U, 8 GB RAM, dwa dyski wewnątrz SSD o pojemności 256 GB i dodatkowy zewnętrzny HDD (z niego również nie musisz korzystać jeśli nie chcesz). Fantastyczne wykonanie, w całości wyprodukowany z jednej bryły aluminium. I mówię serio - laptopa o tak dobrej jakości wykonania ciężko znaleźć. Testowałem modele z tej linii i na prawdę mogę szczerze polecić. Do tego jeszcze masz matrycę Full HD, Windows 8, komplet złączy (w tym HDMI, mini DisplayPort, 3x USB 3.0) wink_prosty.gif

Do zestawu dołączone są jeszcze specjalne przejściówki ze złączami VGA oraz RJ-45, do tego stylowe opakowanie wink_prosty.gif

EDIT: Wybacz, nie doczytałem, że szukasz minimum 15,6". A ja się tak naprodukowałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...