Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MiniNH

Prototype 2 -program prototype 2.exe przestał działać

Polecane posty

tak jak w temacie odpalam gierke i po 2-3 se wywala mnie do pulpitu z taką informacją

"program prototype 2.exe przestał działać"- odpalałem w systemie zgodności z Win7 i jako administrator

PC

Intel? Core? i5-3350P CPU @ 3.10GHz, 3092 MHz

Karta wideo NVIDIA GeForce GTX 660

Win 7 64bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem z Prototype 2.

Po kliknięciu pokazuje się czarny ekran na 2 - 3 sek i wyskakuje "prototype2.exe stopped working"

Phantom 2x 2800

gtx 750ti

8gb ram

win7

(sterowniki aktualizowane, odpalona w trybie zgodności oraz jako administrator) jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddaje się,nie mam pomysłu myślę że pieniądze poszły w błoto..Ech..

Bul i smutek nic więcej,nic dodać nic ująć.

Nie wiem,wszystko dobrze zrobiłem a tu błąd i zacina się gra jakieś 10 Fps na oko,przy najnizszych i przy rozdzielczośći 1280/1080 A mam normalnie 1920/1080..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. "Prototype2.exe przestał działać" Jednak klawiatury nie odłącze bo gram na laptopie MSI

Specyfikacja: Intel i5-4200M

Nvidia Geforce GT750M

8GB RAM

Próbowałem odpalać z uprawnieniami administratora, trybem zgodności a nawet na karcie zintegrowanej. Nic nie pomaga. Sterowniki mam aktualne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem odpowiedź na błąd , niestety jest to bardzo trudno naprawić sad_prosty.gif , trzeba odłączyć myszkę , włączyć prototype 2 za pomocą klawiatury , i znów podłączyć myszkę xD Chyba jestem pierwszy który na to wpadł , mam nadzieje że pomogłem smile_prosty.gif Napiszcie czy działa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem odpowiedź na błąd , niestety jest to bardzo trudno naprawić sad_prosty.gif , trzeba odłączyć myszkę , włączyć prototype 2 za pomocą klawiatury , i znów podłączyć myszkę xD Chyba jestem pierwszy który na to wpadł , mam nadzieje że pomogłem smile_prosty.gif Napiszcie czy działa biggrin_prosty.gif

niby gra nie laguje na początku dzięki temu lecz i tak mi się wyłącza po 2 minutach gry. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem odpowiedź na błąd , niestety jest to bardzo trudno naprawić sad_prosty.gif , trzeba odłączyć myszkę , włączyć prototype 2 za pomocą klawiatury , i znów podłączyć myszkę xD Chyba jestem pierwszy który na to wpadł , mam nadzieje że pomogłem smile_prosty.gif Napiszcie czy działa biggrin_prosty.gif

niby gra nie laguje na początku dzięki temu lecz i tak mi się wyłącza po 2 minutach gry. sad_prosty.gif

Nie sprawdzałem tego do końca , okazało się że gra odwraca mi przyciski myszki ( prawy to lewy , lewy to prawy xd ) będe musiał zobaczyć na padzie

ps

poradnika część dalsza , odkryłem ża najpierw trzeba wszystko zaakceptować klawiaturą , za pomocą enter( jak gra nas pyta o to czy chcemy grać na klawiaturze i myszce ) a gdy będziemy już w menu wtedy podpinamy mysze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przez pare sekund jest czarny ekran i wychodzi do pulpitu bez żadnego komunikatu.

Win764bit sp1, radeon 5850, 4GB RAM, Avast!

Sprawdzałem uruchamianie jako admin, z wyłączoną ochroną AV. W trybie zgodności; win7, vista, xp sp3. nie działa.

Patentu z odpinaniem myszki/klawiatury jeszcze nie sprawdzałem(choć dla tych z laptopami mogę polecić menager urządzeńsmile_prosty.gif), bo dla mnie to nie jest rozwiązanie.

W plikach zauważyłem plik steam_api.dll więc jeszcze będę szukał na innych forach, bo wygląda na to, że wersja dana do CDA pierwotnie została przygotawna dla steama. A i tak sparawdzałem, czy wyłączenie steama coś da.

edit:Odpięcie myszki/klawiatury/kontrolera fizycznie czy przez mgr urządzeń nic mi nie dało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie którym pomaga reinstacja sterowników z nowszych na amd-catalyst-14-9-win7-win8.1-64bit-dd-ccc-whql.exe, co sam próbował pomimo faktu, że sam posiadam znacznie starsze(radeona 5850 od dawna nie ma sensu aktualizować). W moim przypadku w każdym razie nie zadziałało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięi pomogło ale ta opcja jest do kitu bo nie chce mi się odłączać myszki z tyłu komputera za każdym razem gdy chce grać

Możesz się pobawić opcjami Hid-u (bo problem ten jest chyba z tym związany ) , ale po co , ja tak też można , polecam podpinać myszkę do przedniego usb i nie będzie tak bardzo przeszkadzało ( przynajmniej mi nie przeszkadza )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam problem. Odpięcie wszystkiego z portów USB nic nie dało, uprawnienia administratora, tryb zgodności i... crack (bo czemu nie?) również. Jedynka też parę miechów temu nie odpaliła (znaczy "odpaliła", ale przy 2 klatkach na sekundę już przy pierwszym logo).

Szału nie ma :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam problem. Odpięcie wszystkiego z portów USB nic nie dało, uprawnienia administratora, tryb zgodności i... crack (bo czemu nie?) również. Jedynka też parę miechów temu nie odpaliła (znaczy "odpaliła", ale przy 2 klatkach na sekundę już przy pierwszym logo).

Szału nie ma confused_prosty.gif

A myszkę na pewno odpiąłeś ? Ta gra ma parę problemów , np na jednej z misji lep na much gra nie wczytywała pewnego skryptu.... , znów kombinowałem i musiałem zmienić koligacje na jeden wątek .... Mi tam za bardzo takie problemy nie przeszkadzają , bo dużo frajdy sprawia mi naprawianie błędów ( tak wiem to dziwne xD ) , grę słabo przenieśli z konsoli na kompu co czuć w samym sterowanie , ale zawsze można podpiąć pada , ja tam gram dla samej fabuły , bo jest wciągająca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myszkę na pewno odpiąłeś ? Ta gra ma parę problemów , np na jednej z misji lep na much gra nie wczytywała pewnego skryptu.... , znów kombinowałem i musiałem zmienić koligacje na jeden wątek .... Mi tam za bardzo takie problemy nie przeszkadzają , bo dużo frajdy sprawia mi naprawianie błędów ( tak wiem to dziwne xD ) , grę słabo przenieśli z konsoli na kompu co czuć w samym sterowanie , ale zawsze można podpiąć pada , ja tam gram dla samej fabuły , bo jest wciągająca

Jo, próbowałem klik + pośpieszne wyciągnięcie wtyczki od myszki nim gra się uruchomi :D oraz z emulowaniem myszki na smartfonie. Gamepad też nie trybi. Widocznie ta seria nie jest mi pisana. Spróbuję w wolnym czasie jeszcze reinstall + inna karta graficzna, ale to raczej też niczego nie zmieni.

Ale przynajmniej KOTOR II śmiga bez problemu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...