Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 04/2015 zawartość

Polecane posty

Papkin naprodukował się nad tekstem urodzinowym, w którym sporą część poświęcił nad czasem poświęconym sprawdzaniu i korektom pisma. Uśmiałem się nad tym, bo przypomniałem sobie ramkę o Wojnie Siedmioletniej.

No coz, jak ktos sam nigdy nie popelnia bledow, to ma prawo sie smiac tych, co popelniaja...

Na dodatek kilkanaście kartek potem w teście Asusa Transformera, Smuggler sadzi zdanie o posiadaniu przez ten sprzęt 30 GB RAM (zamiast HDD). smile_prosty.gif Należy się już z tym pogodzić, że w prawie każdym numerze, mimo gęstego sita, zawsze jakiś babol się przemknie.

W amerykanskim promie kosmicznym uzyskano bezawaryjnosc pracy rzedu 99.9999%. Co oznaczalo tyle, ze w czasie misji nawalaly 2-3 rozne elementy, bo tyle ich tam bylo, a czasem i caly prom sie rozwalal. confused_prosty.gif

To chyba oczywiste, ale nie było w opisie, więc się tylko upewniam. Najnowszy Samsung Note Edge posiada i odtwarzacz mp3 i radio FM, nieprawdaż? No i przegląd pendriveów - same drogawe modele. Nie znaleźliście jak ja Toshiby 64 GB za 60 zł? smile_prosty.gif

P.S. Po miesiącu wreszcie zmęczyłem czytanie tego numeru. Mam nadzieję, że jak kupię jakiś inny w przyszłości, to szybciej mi to pójdzie.

Nie poruszaj ustami w czasie czytania, to ci pojdzie szybciej. tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem ciemny jak tabaka w rogu po 2 miechach sakpnąłem się że tekst o Taylorze to jeden wielki żart. Dopiero fragment o człowieku z "bliztną" mnie oświecił. Jazda po bandzie przeszczep obu rąk i obie lewe. No i fotosy "ubrodzony" w PS redaktor (btw niezłe antyki na składzie trzymacie) i screencap z bety HL2 i podpis o dubbingu Freemana i Chell.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMB! On mi odpowiedział! Bożyszcze tłumów, Guru milionów. Chyba się posi...

Ok czas uciszyć wewnętrznego fanboja.

Ogólnie numer fajny... Ciekawe zapowiedzi, publicystyka w tym urodzinowy tekst z jajem gtatsy dla Papkina, marnawe na luzie uratowane przez tekst "The Elder Scrolls" znam te klimaty z autopsji :P

Gdyby nie Prototype 2. Mimo wielu prób i błędów nadal odstawia mi szopki. KotOR 2 mnie bynajmniej nie ruszył może dlatego, że RPGi mnie nie jarają (z wyjątkiem ME zaliczyłem całą trócę), troche pobwiłem się z Osadnikami zaskakująca miła gireka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...