Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fastlopez

[fastlopez] Wielka wyprz - Fade to Black

Polecane posty

Witam wszystkich!

Jestem po gruntownych porządkach w moim wielkiej mocy archiwum i wygrzebałem parę ciekawostek. Oto pierwsza z nich:

[Aktualizacja 28/05/2015] Gra pc Fade to Black z 1995r. Prekursor gier typu TPP oraz spadkobierca kultowego flashbacka. Pudełko, cd, instrukcja w stanie bardzo dobrym. Cena 39,90 pln + wysyłka (11,00) lub odbiór osobisty.

ea897b8e6b7995e6m.jpg   8d2a02c1efd15e19m.jpg

 

Dodatkowo przy odbiorze osobistym za 1 pln oferuję oryginalny program Windows Draw 5 razem z niewyblakłym paragonem z empiku z 1998r. Na nim robiłem okładki do CD i kaset magnetofonowych. Stan idealny.

d3a55101855f4551m.jpg c6b4eebd430a9fe9m.jpg

 

 

[Aktualizacja 18/04/2016]  

[Sprzedane 11/2016] Do sprzedania sprawny komputerowy zestaw retro PC nr 1 z 2003r, a w nim:

AMD Athlon XP, 2000 MHz (15 x 133) 2400+
Asus A7V8X-X (6 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, LAN)
768 MB (DDR SDRAM) pc3200 kingston ddr400
NVIDIA GeForce4 MX 440 with AGP8X (64 MB)
monitor Philips 105S (105S1) [15" CRT] (HD 002972)
hdd 2 x ST340014A (40 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/100) (jeden w kieszeni)
HL-DT-ST CD-ROM GCR-8523B (52x CD-ROM)
nagrywarka dvd-rw ASUS DRW-22B3S
modem telefoniczny Microcom InPorte Home
flop 3,5'
obudowa codegen 6042L-1
zasilacz modecom feel 2 400W
dodatkowy wentylator
klawiatura i myszka na ps/2
sterowniki i papiery do w/w

Komputer powinien bez większych problemów pociągnąć wszystkie gry z Action Plusów :)
Na obudowę mam oryginalne pudełko - idealne do transportu.
To wszystko razem ze stolikiem komputerowym.

Dodatkowo mnóstwo gratisów:
używany, sprawny zasilacz codegen s 300w (pierwotny zasilacz z obudowy, ale jakieś 5 lat temu został wymieniony)
głośniczki mediatech, 
kabel telefoniczny ok 10m
kabel do kablówki z jednym zakończeniem, ok 10m
kabel sieciowy do routera
przedłużacz usb
kabel usb do drukarki
zafoliowana, nigdy nie używana karta wifi usb tp-link tl-wn821nc (taka z podstawką)
Bitdefender Mobile Security na rok
ok 30 dyskietek 3,5
kabelki cd-audio z rożnymi wtyczkami
smyczka-niespodzianka :)

Cena to tylko 89 pln. Sprzedaję tylko cały komplet. Odbiór osobisty na warszawskim Muranowie (Anielewicza/Andersa).

 

Spoiler

 

[Sprzedane] [Aktualizacja 30/05/2016]  

i zestaw retro PC nr 2 z 2004r:

- AMD Athlon XP-A, 1913 MHz (11.5 x 166) 2600+
- Asus A7N8X-E Deluxe (5 PCI, 1 AGP Pro, 1 WiFi, 3 DDR DIMM, Audio, 2 x LAN, fire-wire 400)
- 2048 MB (DDR SDRAM) pc3200 dual-ddr kingston
- Asus V9520 Magic/128 NVIDIA GeForce FX 5200 (128 MB)
- Philips 170B (17inch LCD MONITOR 170B5) vga+dvi+wbudowane głośniki (naprawiany, sprawny)
- 2 x ST312002 6AS SCSI Disk Device (120 GB, 7200 RPM, Serial-ATA/150)
- LITE-ON DVD SOHD-167T (16x/48x DVD-ROM)
- U.S. Robotics 56K Voice Host Int
- karta tv/radio Aver 007 Go/fm 007 z pilotem
- dedykowany moduł wifi z dokręcaną antenką
- flop 3,5'
- modecom fine II
- modecom feel lc-b350atx pfc
- 2 dodatkowe wentylatory w środku
- głośniki logitech s-220 z wejściem mikrofonowym przy potencjometrze (!)
- klawiatura samsung ps/2
- myszka logitech ps/2
- papiery i sterowniki

Dodatkowo dorzucam to co się uzbierało przez tę parę latek:

- radeon 9550 128mb/128bit, 
- 3 x hdd ata (fujitsu 10gb+caviar 4gb+fujitsu 1gb z małym jumperkiem), 
- nieużywana klawiatura logitech ps/2
- kabel firewire z przejściówkami 6pin/4pin
- kable zasilające
- przedłużacz usb
- śrubki i jumpery pozostałe po montażu/demontażu innych sprzętów
- kabel sieciowy
- 2 x śledź usb, w tym jeden z odrębnymi złączkami do każdego gniazda - idealny do jeszcze starszych sprzętów
- ramka na wewnętrzny wentylator
- śledź z game portem (na płycie jest gniazdo)
- wiatraczek 40 mm, nieużywany (może się przydac jako chłodzenie na mocniejszą grafikę)
- kabel DVI-D
- przedłużacz VGA
- przejściówki i kable telefoniczne
- około 50 sztuk dyskietek 3,5 cala w dedykowanym pudełku
- rózne klucze do klawiatury/kieszeni oraz do pudełka na dyskietki
- kabel ata 100
- płyty z Linux magazine z okresu 01/2004-06/2005
- 10 płyt cdr
- dwie dodatkowe podkładki pod myszkę
- smyczka-niespodzianka

Generalnie sprzęt był w momencie kupna prawie full-wypas jeśli chodzi o płytę główną. Oszczędności dotknęły grafikę i pamięć. O ile pamięć powiększyłem do 2 gb o tyle lepszą grafikę (radeon 9550) kupiłem i ... tak sobie do dziś leży W międzyczasie dołożyłem mu drugi dysk, żeby spróbować postawić RAIDa, ale jakoś się nie złożyło. Przez te lata sprzęt nigdy mnie nie zawiódł, można było oglądać analogową tv na aver 007, a dziś słuchać na tym radia. Płyta jest z dedykowanym złączem na dedykowany moduł wifi w standardzie a/b (tak,tak; do 11mbit), co ciekawe obsługuje szyfrowanie tylko WEP.
Mam też pudła do: obudowy, monitora, głośników i klawiatury samsunga; kable i inna drobnica jest w osobnym pudełku (patrz zdjęcia).

Cena to 199 zł, sprzedaję tylko cały zestaw, preferowany odbiór osobisty w warszawskiej Falenicy.
             

 


 

 

 

[Sprzedane 03/08/2016] Wszystkie 60 numerów Action Plus, czyli młodszej siostry CD Action; luty 1998 - maj 2003, wraz z kompletem płyt cd.

Ciekawostką jest fakt, że redakcja pogubiła się w numeracji kolejnych wydań i na ostatnim sześdziesiątym (60) numerze jest cyferka 62. Drugą ciekawostką jest to, że na okładkach numerów 01,02,03/2002 jest informacja o 2 cd. Ja kupowałem je z jedną płytką na której była pełna wersja gry. Wygląda to na kolejny babol redakcji, bo w gazetach nie znalazłem żadnej wzmianki co do zawartości tego mitycznego drugiego cd. Pełne wersje gier to m.in. Vulture, Virtua Fighter 2, Enemy Engaged Apache vs havoc, Ford Racing, Seven Kingdoms, Enemy Engaged Comanche vs Hokum, Toyland Racing, Snowboard Racer, Earth 2140, Space Haste, Jekyll & Hyde, Cue Club, Extreme Sports, StarTrek: Away Team, Heavy Gear, Battle Zone, Red Shark, Space Tripper, Tipsomaniak 2001 (edycja 4).

Jakiś czas zbierałem się żeby to wszystko zeskanować, ale skoro do teraz mi się nie udało to lepiej niech znajdzie nowego właściciela. Sprzedaję tylko cały komplet. Nowa cena to tylko 149pln.

Gazety i cd to waga ok 9kg - preferowany odbiór osobisty w Warszawie, ewentualnie wysyłka pocztą - 18pln, albo kurier - jestem otwarty na rózne opcje. Ponieważ ilość obrazków we wpisie jest ograniczona chętnie porobię dodatkowe zdjęcia i wyślę na PW.

więcej o historii pisma: http://www.retro24.n...plus/index.html 

Spoiler

[sprzedane 12/10/2015] [Aktualizacja 15/10/2015] Dwa pierwsze wydania płyt Tipsomaniak. Pierwszy z 1999, a druga edycja też tylko że na następny rok pt: Tipsomaniak 2000. Stan pudełek, okładek i płyt idealny. Ciekawostką jest to, że avast znajduje ok 20 zagrożeń na każdej płycie w katalogu TRAINERY.

Cena za obie sztuki to 15,50 pln (+4,20 pln wysyłka w bezpiecznym pudełku) + smyczka-niespodzianka gratis.

Spoiler

[sprzedane 12/10/2015] [Aktualizacja 04/09/2015] Wydanie specjalne CD-Action z 1999 z plakatami z gier. Wszystkie plakaty w stanie bardzo dobrym - jakoś nigdy się nie złożyło żebym któryś powiesił. Cena 13pln + 4,20 wysyłka (w bezpiecznym pudełku).

Spoiler

[sprzedane 18/09/2015] Kolejna pozycja to pierwsze 29 numerów gazety PC Shareware (0/1995 - 12/1997), czyli starszego brata CD-Action. Pierwszy numer został wydany w 1994, a datowany jest jako 0/95. Pierwsze 17 numerów miało dołączone dyskietki 3,5' które są integralną częścią mojej oferty, a kolejne (12 sztuk) kupowałem z płytami CD. Pisma są w stanie bardzo dobrym, ostatnie lata spędziły na półce. Jeśli chodzi o dyskietki to w numerze 0/95 jest jakiś bad sektor, ale starą wersję programu można bez problemu znaleźć w internecie. Płyty CD są w pudełkach ze zrobionymi przeze mnie okładkami w stylu graficznym podobnym do czasopisma. Wszystkie w stanie bardzo dobrym.

więcej o historii pisma: http://www.retro24.n...hare/index.html

Oprócz PC Shareware w komplecie są trzy pierwsze numery magazynu .net, kwiecień-czerwiec 2000, wraz z płytami CD (po dwie do każdego numeru) - wszystko w stanie bardzo dobrym.

więcej o historii pisma: http://www.retro24.n..._net/index.html

Cena za 29 pc shareware i 3 numery .net wynosi 39 pln, czyli złotówka z haczykiem za jeden egzemplarz. Sprzedaję tylko cały komplet i dokładam gratis smyczkę-niespodziankę z mojej kolekcji. Ze względu na mieszankę gabarytów preferowany jest odbiór osobisty w Warszawie.

 

Spoiler

[sprzedane 14/08/2015] [Aktualizacja 11. kwietnia] Dwie książki o Duke Nukem 3D: pierwsza, autorstwa Jonathana Mendozy to dokładny opis wszystkich poziomów, skrytek itp opcji w grze oraz spora garść ciekawostek około growych takich jak histaria powstawania, rozmowy z twórcami. Nie będzie dużą przesadą nazwać ją biblią duka wink_prosty.gif Druga pozycja Łukasz Kałuski - "Build edytor map do gry Duke Nukem 3D", czyli dokładny opis edytora map do duka - dzięki temu można tworzyć swoje własne lokacje. Obie książki są z płytami cd. Wszystko w stanie bardzo dobrym. Cena za obie to 19 pln + koszty przesyłki (7,50). Mozliwy odbiór osobisty.

Odbiór osobisty możliwy w Warszawie. W razie dodatkowych pytań chętnie wyjaśnię wszystkie wątpliwości tu w wątku lub na PW - zapraszam smile_prosty.gif

*******************************************************************

[Aktualizacja 14. sierpnia 2015] Sprzedano książki o Duke Nukem

[Aktualizacja 18. września 2015] Sprzedano zestaw z PC Shareware

[Aktualizacja 14. grudnia 2015] Sprzedano plakaty i tipsomaniaki

[Aktualizacja 3. sierpnia 2016] Sprzedano zestaw Action Plus

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ładna kolekcja.

Mam prośbę, zostaw do siebie jakiś kontakt (mail, telefon, GG, cokolwiek) na twoim profilu albo w tym temacie, żeby była opcja w przyszłości się z tobą skontaktować.

Niestety, aktualnie nie mogę kupić twojej kolekcji, ale w razie jakby nikt nie kupił, a oferta nadal by była aktualna to zgłoszę się za parę miesięcy w celu kupna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...