Jump to content
mario1987

Kupię lub zamienię gry PC Big Box (tylko premierówki z polskiej dystrybucji) WYSOKIE CENY

Recommended Posts

Witam,

Poszukuję poniższych gier w kompletnych, premierowych wydaniach tzw. big box (duży box, karton) z polskiej dystrybucji (polskie napisy na kartonowym pudełku, polska instrukcja itd.) Podaję poniżej orientacyjne ceny do negocjacji, które mógłbym zapłacić za kompletne wydanie danej gry w dobrym stanie. NA DOLE LISTA BOXÓW, KTÓRE MAM DO ZAMIANY.

Śledzę Allegro na bieżąco, więc nie interesują mnie oferty od potencjalnych pośredników. Oczywiście ceny z Allegro mają także wpływ na moje ceny.

NIE INTERESUJĄ MNIE GRY SPOZA PONIŻSZEJ LISTY.

NIE INTERESUJĄ MNIE WYDANIA - REEDYCJE, EDYCJE ZBIORCZE (SREBRNE, ZŁOTE, PLATYNOWE), EDYCJE KOLEKCJONERSKIE itd.

2. Railroad Tycoon I - 250 zł

6. Age of Empires - 150 zł

9. Age of Empires: The Rise of Rome - 150 zł

10. KKND 2: Krossfire - 400 zł

22. Fallout 2 - 600 zł (pierwsze wydanie na polskim rynku - pudełko z polskimi napisami, nadrukowana na pudełku, na żółto cena 165 zł, sama gra po angielsku)

32. Age of Empires II: The Conquerors - 120 zł

42. Rezerwowe Psy - 250 zł (drewniane pudełko)

44. Discworld II - 200 zł

56. Railroad Tycoon II - 300 zł

60. Total Annihilation - 400 zł

Kontakt: mglitterati@gmail.com

LISTA BOXÓW DO ZAMIANY

image.png.0f8f3877dc9a1464a74b18fdefa5767a.png

1. Tajemnica Statuetki - 300 zł

3. Lands of Lore: The Throne of Chaos - 150 zł

4. NHL 97 - 120 zł

5. KKND - 250 zł

7. Atlantis: The Lost Tales - 250 zł

8. Fallout - 650 zł (pierwsze wydanie na polskim rynku - szerokie pudełko z polskimi napisami, nadrukowana na pudełku, na żółto cena 165 zł, sama gra po angielsku)

11. Diablo: Hellfire - 400 zł

12. Final Fantasy VII - 400 zł

13. Jack Orlando A Cinematic Adventure - 90 zł

14. StarCraft - 250 zł

15. Myth: Upadli Władcy - 350 zł

16. Dune 2000 - 400 zł

17. NHL 99 - 150 zł

18. Heroes of Might & Magic II: The Succession Wars - 150 zł

19. StarCraft: Brood War - 300 zł

20. Need for Speed III: Hot Pursuit - 400 zł

21. Blood II: The Chosen - 250 zł

23. Wrota Baldura: Opowieści z Wybrzeża Mieczy - 200 zł

24. Star Wars Episode I: Racer - 150 zł

25. Age of Empires II: The Age of the Kings - 150 zł

26. Dungeon Keeper 2 - 250 zł

27. Cezar III - 200 zł

29. Hopkins FBI - 150 zł

30. Tzar: Ciężar Korony - 80 zł

31. Majesty: The Fantasy Kingdom Sim - 150 zł

33. Fallout Tactics: Brotherhood of Steel - 150 zł

34. Myth II: Duszożerca - 200 zł

35. Icewind Dale II - 100 zł

36. The Elder Scrolls III: Morrowind - 150 zł

37. Gothic II - 200 zł

38. Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark - 100 zł

39. Need for Speed II lub Need for Speed II Special Edition - 120 zł

40. Broken Sword II - 150 zł

41. Reah - 130 zł

43. Phantasmagoria 2: A Puzzle of Flesh - 200 zł

45. Hokus Pokus Różowa Pantera - 100 zł

46. Dink Smallwood - 350 zł

47. (Morrowind) The Elder Scrolls III: Tribunal (Trójca) - 150 zł

48. Sid Meier's Civilization III - 200 zł

49. Heroes of Might & Magic III: The Shadow of Death - 150 zł

50. Heroes of Might & Magic III: Armageddon's Blade - 150 zł

51. Interstate '76 - 250 zł

52. Lands of Lore III - 200 zł

53. Gorky 17 - 100 zł

54. Nox - 120 zł

55. Command & Conquer: Tiberian Sun Firestorm - 100 zł

57. Diablo II (musi być pełen komplet taki jak przy zakupie - podkładka pod mysz, CD z muzyką, a na kartonowym pudełku w górnym rogu żółta nalepka cd-projektu "pełna polska wersja językowa) - 150 zł

58. Diablo II: Lord of Destruction (musi być pełen komplet taki jak przy zakupie, a na kartonowym pudełku żółta nalepka cd-projektu) - 130 zł

61. Total Annihilation: Kingdoms - 300 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów.

Edited by mario1987

Witam posiadam grę Fallout podpisaną jako a post nuclear role playing game w bigboxie w stanie idealnym nigdy nie używałem płyty, w środku jest kasetka z płytą oraz instrukcja wszystko PL z dystrybucji CDPROJEKT niestety nie mam teraz możliwości zrobienia zdjęć gdyż muszę pilnie wyjechać wieczorem myślę że dam radę w grę wchodzi allegro nie ma żadnego problemu pozdrawiam serdecznie Michał

Edit. Uzupełniam post o zdjęcia dodane na dysk google, proszę o kontakt czy też gra spełnia Pana wymagania czy nie drogą e-mailową na kostek888888@gmail.com pozdrawiam jeszcze raz

https://drive.google...b3c&usp=sharing

W razie czego najlepiej pobrać zdjęcia są w dosyć dużej rozdzielczości dodam jeszcze parę rano jak oświetlenie będzie lepsze

Edited by kostek888888

Witaj

Sam jestem kolekcjonerem gier i raczej kupuję niż sprzedaję lecz akurat mam 2 wydania premierowe gry Gothic 2 więc jeśli jesteś zainteresowany to jedno mogę Ci odsprzedać

kontakt jurand1@vp.pl

pozdrawiam

A to gra REAH miała jakąś edycję premierową ? Wydawało mi się, że ona wyszła z dodatkiem gry A.D. 2044 i taką wersję posiadam.

Mam AOE2: Conquerors. Ale od razu mówię...z tego co wiem nie było wersji PL pudełka. Wszystkie z Irlandii ściągane i takie posiadam. Stan B. Dobry.

Witam,

Dziękuję, ale poszukuję wersji kupionej w Polsce. Tak, wiem, że nie było napisów na pudełku, ale wydaje mi się, że były za to polskie wkładki (jakieś biuletyny po polsku typu ostrzeżenie o epilepsji etc.)

Wydaje mi sie, ze to bylo w 100% angielskie wydanie i zadnych polskojezycznych wkladek w pudelku nie bylo.

• Upvote 1

Niestety nie mają Panowie (?) racji. Było wydanie z polską instrukcją, Na dowód poniższe linki. Gra została wydana już w tym czasie, gdy nie wolno było (i nadal nie wolno) sprzedawać w Polsce produktów bez instrukcji po polsku.

http://archiwumallegro.pl/age_of_empires_ii_the_conquerors_okazja_od_1zl-174481904.html

http://archiwumallegro.pl/age_of_empires_ii_the_conquerors_hit-336015210.html

W takim razie kumpel, fan AOE, mial jakas trefna albo sprowadzona z Zachodu wersje, bo nawet pamietam jak deliberowalismy o bogactwie Microsoftu, wysokich cenach jego gier i tego, ze w polskich klientow nie inwestuje wydajac wszystko w oryginale.

• Upvote 1