Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2015

Recommended Posts

Trzeci pełniak to pewnie The Book of Unwritten Tales: The Critter Chronicles.

Ot takie marzenie. :)

Settlers 7 chętnie sprawdzę, choć ostatnia część, w jaką grałem, to jedynka. xD

TBoUT było dwa lata temu w numerze z R.U.S.E

TBoUT było dwa lata temu w numerze z R.U.S.E

No tak, ale the critter chronicles to inna gra.

gracz99ps3 a tam po dwukropku nie doczytałeś jeszcze trzech wyrazów. Przeczytaj jeszcze raz i się zastanów.

Nigdy nie lubiłem Settlersów, dlatego pełniak całkowicie nie dla mnie, tym bardziej, że na Uplay nie zaglądałem od prawie roku. Pewnie komuś oddam kluczyk.

The Settlers 7: Droga do królestwa PL - świetnie! Bardzo dobra gra - grałem w demo i już nawet miałem ją "w koszyku" w którymś sklepie internetowym, ale ostatecznie zrezygnowałem ze względu na kruche fundusze. Pełniak, który spokojnie mógłby być nr 1 :)

The Settlers 7... Ostatnia część Settlers, w którą grałem to kompletna edycja trójki dawno temu pożyczone od kumpla, więc chętnie obczaję siódemkę :v

Dzięki wam doszedłem do wniosku, że wypadałoby przypomnieć sobie oba KotORy. Obie części właśnie się instalują. Mimo swoich wad to nadal jedne z najlepszych rpgów i ciągle liczę, że BioWare kiedyś weźmie się za pełnoprawną singlową kontynuację.

Settlersy pewnie sprawdzę, gdy będę miał trochę czasu. Obie dotychczasowe gry zdecydowanie na plus, choć w tej chwili bardziej ciekawi mnie zawartość samego czasopisma.

Czekam na trzeci przeciek a są same hity to tej pory CDA już się boje ostatniego przecieku biggrin_prosty.gif pod względem zagadki i pełniaka

The settlers 7 jest ciekawą gierką i ma na pewno wielu zwolenników tej serii.

Ja osobiście nie przepadam za tego typu strategiami,a wiec pełniak nie dla mnie.

Nie wiem, kiedy ostatni raz wystąpiła taka sytuacja, że ogram dwa tytuły z covera CDA. Settlersi to taka gra, której sam bym nie kupił, ale bardzo chętnie w nią zagram i zobaczę, jak się prezentuje. Niezmiernie ciekawi mnie także, co będzie trzecim pełniakiem, bo jak na razie szykuje się jeden z lepszych zestawów jakie były w CDA ;)

Co do zawartości pisma interesuje mnie najbardziej, czy jest może recenzja Pillarsów, choć w to powątpiewam...

Póki co pełniaki są solidne i trzymają wysoki poziom (mimo, że jeden w ubishopie zgarnąłem kiedyś za grosze - taka akcja była, a drugi mam z HIBa). Czekam na trzeci.

Tylko nie przychodzi mi do głowy zbyt dużo nowszych gier niekorzystających ze steama/origina/uplaya, także supef hitu się nie spodziewam (bo Wieśka, czy Minecrafta, to nie dacie, chyba że to jakiś indyk, czy przygodówka).

RPG - check. RTS - check. Skakanie/strzelanie/jeżdżenie pozostało do kompletu.

Jakaś gra akcji w każdym razie. Bo myślenie i kombinowanie może i jest fajne, ale nie w nadmiarze :) Wyżyć się też kiedyś trzeba.

Pełniaki dobre jest erpeg, jest strategia to teraz jakieś szczelando zostało np pekka kana. xD

A całkiem poważnie, smutne jest to ze cda ma ostatnio takiego pecha gry za free jako pełniaki w cda a teraz KOTOR II z przedostatniego humblebundle. nie tak najgorzej ale nadal smutno z tym zbiegiem okoliczności