Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2015

Polecane posty

Uplay to chyba najbardziej upierdliwy i najmniej przyjazny użytkownikowi klient do gier jaki istnieje. Serio. Żałuję, że założyłem tam konto, odechciało mi się grać w tych Settlersów, bo nawet nie udało mi się ich odpalić przez zrąbanego patchera.

Przez chwilę myślałem, że coś jest nie tak z moim napędem, skoro nieustannie ma problemy z płytami z CD-A - ale to chyba jednak nie jego wina, bo gry z zeszłorocznego numeru urodzinowego zainstalowałem bez problemu, płytę z S7 też mi się udało odpalić, mimo że rzęzi niemiłosiernie i gra instalowała się strasznie powoli. Patcha nie udało mi się zainstalować, a po spędzeniu paru bitych godzin na próbie uruchomienia nie udało się to. Jeszcze trochę, a płyta poszłaby do kosza. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla CDA za KOTOR tort.gif

Zabierałem się do Sith Lords odkąd ukończyłem pierwszą cześć a było to naprawdę "a long time a go in a galaxy far far away" icon_surprised.gif Człowiek już milion lat świetlnych starszy, nakarmiony Mass Effect'ami i innymi cudami, rozdzielczościami HD 4K 6K icon_biggrin.gif A tu bang Sith Lords w CDA. Dziękuje! Dzięki Wam w tą grę w końcu zagrałem bo prawdopodobnie już by nie było szans ( czekałem na wersje na MAC ale chyba bym się nie doczekał ). A z drugiej strony to dzięki tej grze kupiłem najnowszy numer CDA bo już od lat nie jestem w obiegu ( a mam gdzieś dobre parę kilo Waszych numerów od 1999 poczynając icon_smile.gif ), z ostatnim czasem nawet na stronkę zaglądam rzadko. Co starość i obowiązki robią z człowiekiem icon_redface.gif. Ogólnie więc mega sentymentalna podróż z najnowszym numerem, przeczytanym od deski do deski i z Star Łorsem ok.gif:)

BTW. Ktoś poradził sobie z ze zmianą rozdzielczości na Widescreen na lapku? :) Niestety po ponad godzinnej walce się poddałem, gram w 1024X768 ( do wyboru jeszcze 800x600), z pasami z boku i z jeszcze mniejszymi cut-scenkami i pomału się przyzwyczajam oczko2.GIF Ostrzegam, że przeczesałem internet i skorzystałem ze wszelkich modów, patchy fixerów, grzebałem też w ini. z zerowym rezultatem :) Swoją drogą skoro ani leciwość tej produkcji i archaiczny wygląd ani cholerna rozdzielczość nie przeszkadzają mi się wciągnąć świadczy chyba tylko o sile tej gry icon_biggrin.gif

Niech moc będzie z Wami! starwars.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...