Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2015

Polecane posty

Ktoś w ogóle jest w temacie spolszczenia do KOTORa? Jest to platne spolszczenie, ale strona z nim od kilku lat "umiera" i te smsy niby nie dochodzą. A po google jakoś nic innego nie widze (albo tylko fejki). Spolszczenie jest niby podstawowe i jakieś dopracowane, a zajmuje 200MB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prototype 2 jest na steam?

Na pierwszej stronie tematu nic nie pisze, żeby była to wersja na Steam.

Prototype 2 jako pełniak jest ciekawy. Grałem już w niego, ale nie przypadł mi do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w ogóle jest w temacie spolszczenia do KOTORa? Jest to platne spolszczenie, ale strona z nim od kilku lat "umiera" i te smsy niby nie dochodzą. A po google jakoś nic innego nie widze (albo tylko fejki). Spolszczenie jest niby podstawowe i jakieś dopracowane, a zajmuje 200MB.

SMS dochodzą, ostatnio korzystałem ze spolszczenia i doszedł. Czekałem ok.1h. Spolszczenie jest na bardzo wysokim poziomie, a ta wersja 200mb to jeszcze daje filmy spolszczone.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do spolszczenia do kotora z jakiej strony je pobrać na legalu za darmo ?

prototype nie jest na steam zawsze można skrót dodać jezyk1.gif

A ja dopiero teraz, się o tym dowiedziałem rozpacz.gif

biggrin_prosty.gifbiggrin_prosty.gifbiggrin_prosty.gif A pełniaki miodzio.biggrin_prosty.gifbiggrin_prosty.gifbiggrin_prosty.gif

jakbyś nie umiał skrót dodajesz w bibliotece dodaj grę dodaj grę z poza steam zaznaczasz grę i dodaj a jak nie możesz znaleść to przeglądaj i szukasz po dyskach (sory za ewentualne błędy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords ENG - dech mi odjęło, gdy przeczytałem, że CDA da tę grę ... innymi słowy: super! :icon_cool:

The Settlers 7: Droga do królestwa PL (Uplay) - od czasów Amigi lubiłem Settlersów (w czasach PC mam część 3, która działa i 2, która jest za stara na obecny sprzęt i Windowsa) i dlatego pragnę powiedzieć CDA: dziękuję;

Prototype 2 PL - gra fajna ... i tyle w temacie ...

PS. Czasami mnie zastanawia dlaczego bardziej podoba mi się gra z pozycji numer 3, a nie 1 ... tak czy inaczej oceniając obecny zestaw, na usta ciśnie się słowo: fantastyczny. :icon_smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Prototype 2.

Po kliknięciu pokazuje się czarny ekran na 2 - 3 sek i wyskakuje "prototype2.exe stopped working"

Phantom 2x 2800

gtx 750ti

8gb ram

(sterowniki aktualizowane, odpalona w trybie zgodności oraz jako administrator) jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Restored Content do KOTORa działa na spolszczonej wersji? Tzn- najpierw instalacja gry, potem tego moda, a potem spolszczenie.

Druga płyta robi z napędu tartak. 20 minut zeszło, zanim dało sie coś z niej odczytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...