Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2015

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2015

BONUS

1. Kod do audiobooka "Chłopcy. W skrócie" wg opowiadania Jakuba Ćwieka.

PEŁNE WERSJE

3. Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords ENG

2. The Settlers 7: Droga do królestwa PL (Uplay)

1. Prototype 2 PL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, skąd udało się wam ogarnąć licencję na KotOR'a II, ale szacunek się należy ;) Trzymam jedynkę na dysku i cieszę się, że dojdzie do część druga (która, po modach ponoć, jest faktycznie godną kontynuacją). MOOOCNY start, zobaczymy, co będzie dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł zacny :) Co prawda mam już ogranego KotOR'a(obie części), ale kto nie ma i nawet nie zagrał to ma się z czego cieszyć ;p

Ciekawe jakim cudem udało wam się wyrwać KotOR'a i co ważniejsze ile zapłaciliście :D (mogę jedynie zgadywać :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie: trzeba grać w pierwszą część Kotora żeby wiedzieć o co chodzi w dwójeczce? biggrin_prosty.gif

Nie trzeba, ale pogranie w jedynke dalaby ci bonus w niektorych sytuacjach - tzn. wiedzialbys np. skad sie wzial Ebony Hawk (statek) i pare innych smaczkow.

Btw, fajny pełniak. Miałem kupić tego starwarsowego bundle'a ale ostatecznie zrezygnowałem, dlatego cieszę się ze dajecie tę grę w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler może kojarzy jeszcze z forum markolfa, jak dodali KOTRA (2?) do jakiegoś zagranicznego pisma i też ludki na forum w lekkim szoku. Podobno wydawca tego pisma dał tą grę na cover niezbyt legalnie.

Nie mniej pełniak bardzo cool.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...