Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZeneQr

Rozwiązany: The Elder Scrolls V: Skyrim, miganie tekstur i artefakty graficzne

Polecane posty

Witam, postanowiłem wczoraj dać w końcu szanse Skyrimowi, i było by wszystko ok gdyby nie ww problemy. Najpierw zaczęło się od tego ze woda spływająca kaskadą migotała + małe sporadyczne graficzne artefakty (np. podczas ładowania gry dym jest fioletowy czasem). Bawiłem się w opcjach ale zmniejszenie na minimum tylko pogorszyło sprawę, potem obojętnie co zrobiłem migało chyba wszystko (nawet na minimapie) i pojawiały się dziwne graficzne artefakty. Nie mam pomysłu dlatego zwracam się o pomoc do was! Bo jeżeli jest sposób to chciałbym go wykorzystać a nie odrazu pobierać od nowa...bo net mój to 3mb/s icon_cry.gif .

konfiguracja:

ram: 4gb ddr2

proc: Core 2 Duo

karta: RADEON 5770 (sterowniki najnowsze 14.12)

Windows 7 64bit

ps: W necie znalazłem to by sprawdzić spójność plików, za każdym razem wykazuje ze jeden plik jest zły/zepsuty i ze Steam go pobierze.

ps2: NIE miałem okazji instalować modów, pierwszy raz pobrałem ze Steam i pierwsze chciałem sprawdzić jak PC radzi sobie z gra. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co opisujesz to zazwyczaj sprawka karty, a nie gry. Miałem podobnie na moim 4 letnim GTX 260 i po miesiącu odmówił posłuszeństwa (zimne luty poszły). Sprawdź temperatury, wyczyść kartę (najlepiej sprężone powietrze + odkurzacz), jak się nie poprawi to zbieraj pieniądze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co opisujesz to zazwyczaj sprawka karty, a nie gry. Miałem podobnie na moim 4 letnim GTX 260 i po miesiącu odmówił posłuszeństwa (zimne luty poszły). Sprawdź temperatury, wyczyść kartę (najlepiej sprężone powietrze + odkurzacz), jak się nie poprawi to zbieraj pieniądze tongue_prosty.gif

Temperatury jak na ta karte nie odbiegaja od normy gdy gram. Zawsze mocniej wyje i temperatura osiaga ok 60 stopni. Ta karta jest ciepłolubna wink_prosty.gif A czyściłem ja ze trzy miesiace temu, przed czyszczeniem osiagala tep do 100 stopni i w tedy pojawiały się artefakty, ale obecnie w żadnej grze takowe sie nie pojawiaja wiec nie wiem czy to wina umierjącej karty. Te problemy w grze nie sa non stop! tylko jak "odpowiednio" spojrzę na góry na przykład, nie tyczy się to tylko wody spływajacej kaskada.

@ZeneQr A spróbowałeś zmiany sterowników do karty na nowsze

Napisałem przecież że mam najnowsze wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...