Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FilipGrabowski2205

"Cień" ikon

Polecane posty

Podaj specyfikację komputera oraz to w jaki sposób łączysz się z monitorem (jaki typ kable - VGA, DVI, HDMI etc.).

Czy w innych miejscach również widzisz dziwne rzeczy?

Skoro nie widać tego na screenie, to problem raczej sprzętowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że DxDiag nie zgłasza błędów jeszcze o niczym nie świadczy.

Zobacz na screena, którego wrzuciłeś, najlepiej na innym kompie i napisz, czy problem jest widoczny.

Jedyne rzeczy, które ja widzę w miejscach, które wskazałeś czerwonymi strzałkami to efekt działania Aero Glass.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, a u Ciebie na kompie na tym screenie widać problem?

Jeśli tak, to byłbyś w stanie zrobić jakieś zdjęcie?

Warto sprawdzić podłączenie kabla. Być może się poluzował albo coś takiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na komputerze widać.

Na zdjęciu trzeba się dość uważnie przyjrzeć, ale normalnie jest z dwa razy bardziej widoczne

Kable wyciągnąłem i znów włożyłem, jest lepiej, ale nadal je widać. Kupię jutro nowy kabel i zobaczę czy cienie nadal będą widoczne, bo zauważyłem że jednej części(2 zdjęcie) nie da się przykręcić do wejściówki monitora.

post-1091764-0-66805800-1423956394_thumb

post-1091764-0-62571700-1423957122_thumb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to nawet na zdjęciu niczego specjalnego nie widzę.

Raczej monitor lub kabel, być może wyjście na karcie graficznej. Warto sprawdzić, czy to zniekształcenie jest zawsze w tym samym miejscu (tzn. przesunąć okno i zobaczyć, czy ono się przesunie, czy zostanie w miejscu). Korzystasz z kabla analogowego, więc coś może zakłócać sygnał i stąd dziwne rzeczy na ekranie, ale opis mi nie pasuje do tego typu rzeczy.

Fajnie by było jakbyś mógł sprawdzić monitor na innym kompie i inny monitor na swoim. Wtedy sporo by się wyjaśniło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...