Jump to content
Sign in to follow this  
Sabi

Pad do PC w okolicach 50 PLN

Recommended Posts

Witajcie.

Ostatnio naszła mnie ochota na spróbowanie, jak to jest grać w produkcje PCtowe na padzie. Problem w tym, że większość stron rzuca po prostu ?kup pada od XBoxa?, a te, jak sprawdziłem, są stosunkowo drogie ? w przedziale 120-150 PLN, a głupio by było płacić za opcjonalny kontroler dwu- czy trzykrotność ceny gry. Ponieważ na tego typu urządzeniach się nie znam, chciałbym uprzejmie spytać się, czy nie są dostępne do kupienia jakieś tańsze modele, o zadowalającej jakości ? do 50-60 PLN.

Od razu dziękuję za wszelką pomoc.

65 to jeszcze nie tak źle, ale niektóre sklepy mają go raczej w cenie 75 PLN, a ja raczej ograniczam się do zakupów "na miejscu". Ale dzięki, dopiszę do listy.

Przepraszam, że tak dopisuję zaraz po swoim poście, ale czy ewentualnie:

1) Gamepad Natec Genesis P44 (~64 PLN)

2) CALIFORNIA ACCESS gamepad CA-1601 FALCON (~70 PLN)

też byłyby dobre? Pytam, bo wspomniany Speedlink Xeox kosztuje 65 PLN w sklepie wyłącznie na wysyłkę, co przy płatności przy odbiorze daje w sumie prawie 80 PLN.

Wysyłka darmowa tylko dla zamówień powyżej 100, ale zanotowałem model.

Jeszcze jedno pytanie - MediaTech ma też w ofercie pady po 12-35 PLN. Czy tego rodzaju wyjątkowo tanie modele różnią się tylko jakością wykonania? Bo z ich opisu nie wynika, żeby np. miały ograniczoną np. ruchliwość drążków analogowych.

Tańsze pady nie mają analogowych triggerów (które przykładowo w GTA odpowiadają za gaz/hamulec). Wcale bym się nie zdziwił, gdyby dodatkowo pojawiały się w nich problemy z kompatybilnością, stąd kiepską jakość wykonania/dużą awaryjność ciężko w ich przypadku jednoznacznie zakwalifikować jako wadę wink_prosty.gif

• Upvote 1

Znaczy się, generalnie ostatnio słyszałem, że wszystkie pady inne niż ten "oficjalny" od MS odmawiają współpracy bez korzystania z dodatkowego oprogramowania - nie mam pojęcia, czy to plotki, czy faktyczny stan rzeczy. A jaką przewagę mają te analogowe triggery?

A jaką przewagę mają te analogowe triggery?
Rozpoznają stopień wciśnięcia (czyli można je wcisnąć na 20%, czy 60%). Nie-analogowe działają jak przyciski - są wciśnięte lub nie.

Ja używam od ponad roku Media Tech Judge RF MT1505. Jestem z niego mega-zadowolony! Warto dopłacić te 30 zł do przewidywanego przez Ciebie budżetu. Na Ceneo dostaniesz tego pada za 80 zł (w tą kwotę wliczona jest już przesyłka).