Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

theANDR3

Problem z komputerem, grafiką

Polecane posty

Witam,

Od pewnego czasu mam pewien problem, a mianowicie podczas odpalania filmików na youtubie, facebooku lub innych tego typu stronach mój ekran się psuje, miga, pojawiają się pixele lub po prostu ekran robi się biały. Nie mam pojęcia co może być przyczyną tego problemu.

Nie raz pomaga szybkie alt + f4 aby zamknąć przeglądarkę i wtedy ekran wraca i jest dobrze ( nie zawsze ) lub po prostu reset komputera.

Problem zauważyłem, że występuje tylko podczas filmików, podczas grania w różne gry nigdy ekran się nie psuję.

Zamieszczam krótki filmik nagrany przeze mnie pokazujący reakcje monitora po tym jak odpaliłem filmik (mogę również spróbować nagrać jak przebiega cały proces tego problemu: odpalanie filmu + tworzenie się problemu).

Podam również specyfikacje mojego komputera:

Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+

Karta graficzna: AMD Radeon HD 7770 1GB GDDR5 (Sapphire, flex edition)

Płyta główna: Gigabyte GA-M56S-S3

Zasilacz: LOGIC 600-ATX

Pamięć RAM: 4 gb

(Jeżeli temat umieściłem w nieprawidłowym dziale, proszę o przeniesienie go w odpowiedni dział).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz program Display Driver Uninstaller.

http://www.wagnardmo...ddudownload.htm

Wypakuj go do folderu na dysku.

Uruchom go i w pierwszym okienku kliknij Tak, wtedy komputer zrestartuje się i uruchomi w trybie awaryjnym.

Gdy program już się uruchomi wybierz w Options wszystkie okienka. Na górze okna wybierz AMD, zaznacz wszystkie okienka po prawej stronie i kliknij opcję Wyczyść i restartuj. Kiedy system załaduje się już normalnie zainstaluj najnowsze sterowniki od karty graficznej. Poza tym w Catalyst Control Center w ustawieniach Wideo powinna być opcja Stosuj do wideo w internecie czy jakoś tak. Spróbuj to odznaczyć jeżeli masz zaznaczone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...