Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

korsaro

Rozwiązany: [PS4] a bezpieczeństwo zakupów przez Allegro

Polecane posty

Witam , mam w planach kupno konsoli PS4 , początkowo chciałem kupić w jakimś większym sklepie np Saturn , media ekspert itd ale poszperałem troche w allegro i znalazłem taką oferte :

http://allegro.pl/sony-playstation-4-ps4-500gb-dystrybucja-polska-i5049322854.html

Wg opisu konsola jest nowa , nieużywana z gwarancją , ogólnie rzecz biorąc cudo które kosztuje 1400 zł . Wg mnie to bardzo tanio za nową konsole , sprzedająca firma też ma bardzo dobre opinie ale mimo to cały czas mam jakąś niepewność... Co sądzicie ? Kupować czy jednak nie ryzykować ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw link, bo wywala błąd.

EDIT:

Dobra, sam poprawiłem.

Co do samej oferty, to wydaje się dobra. Ofertę wystawił normalny sklep, co łatwo można sprawdzić. Jak popatrzysz na komentarze, to nie mają się czego wstydzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie a nie będe zaśmiecał forum . Czy warto kupić dysk 1tb czy wystarczy do konsoli 500gb ? Swoją drogą co niby jest przechowywane na dysku w konsoli (w odnośni gier a nie prywatnych rzeczy np muzyki albo zdjęć) ? Przepraszam za takie pytania ale to będzie mój pierwszy zakup konsoli i chciałbym wiedzieć jaknajwięcej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...