Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

noscoper

Rozwiązany: Nowy niedziałający "składak"

Polecane posty

Witam! Kupiłem niedawno komputer (w częściach) w sklepie internetowym morele.net. Części kupiłem osobno i sam złożyłem całość "do kupy". Wszystko w środku działa i jest dobrze złożone, ale na monitorze nie wyświetla się obraz. Myślę, że to wina procesora lub płyty głównej lub RAM-u. Karta graficzna działa i była testowana na innym komputerze, więc to nie jej wina. Speaker po wyjęciu RAM-u i włączeniu zaczął pikać. Próbowałem bez karty graficznej na zintegrowanej. To samo, czyli brak sygnału na monitorze. Chciałbym odesłać na gwarancji, tylko nie wiem co.... czy procesor, czy płytę główną, czy Ram. Mógłbym to jakoś sprawdzić. Nie mam innych kości RAM (tylko tą 1). Nie mam innego procesora, ani płyty głównej. Byłem u kolegi informatyka i on mi zaradził, żeby dać na gwarancje bo ta usterka nie jest z mojej winy, tylko ze sprzętu (RAM, MOBO, Procek). Jeśli mam wysyłać na gwarancje to jak to zrobić (wybaczcie za głupie pytanie, jestem w tym trochę zielony).

Podzespoły:

1. Listwa zasilająca Acar F5 listwa zasilająco-filtrująca, 5GN, czarna

2. Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache (ST1000DM003)

3. Zasilacz Thermaltake Smart SE Modular 530W(SPS-530MPCBEU)

4. Napęd Asus DRW-24F1ST E-Green 24x SATA (DRW-24F1ST/BLK/B/AS) OEM

5. Klawiatura Genius KB-G265 (31310056101)

6. Obudowa Zalman Z3 PLUS CZARNA mATX ATX OKNO USB 3.0

7. Pamięć HyperX FURY DDR3 4GB 1866MHz CL10 (HX318C10FR/4)

8. Płyta główna MSI Z97 GAMING 3, Intel Z97, 4xDDR3, 1x M2, VGA, GbLAN, ATX (Z97 GAMING 3)

9. Procesor Intel Core i5-4690K, socket LGA1150, 64bit, do 3.9 GHz, 88W, cache 6MB, BOX (BX80646I54690K)

10. Karta graficzna: MSI Radeon R9 280x (kupiona osobno, na allegro z gwarancją 2,5-roczną, zakupiona w sklepie Agito.pl, używana przez parę miesięcy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...