Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iSoyer

Problem z płynnością podczas nagrywania MSI Afterburner

Polecane posty

Witajcie,

ostatnio chciałem sprawdzić ile fps będę mieć w Half Life (mowa o części pierwszej) gdy bedę nagrywać materiał z gry. Zainstalowałem więc MSI Afterburner, ustawiłem go i uruchomiłem nagrywanie. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu okazało się że mój komputer ledwo "wyrabia" 24 fps! Gra jest na dysku E, zapis filmu na D a system na C (tak mam 3 dyski w pececie). Jak myślicie, czemu tak jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JamesVoo, faktem jest że Action używa AMD App Acceleration (mam Radeona R7 250X)

@mikoma mam trzy dyski, dwa z nich są w sygnaturce (system jest na dysku WD) a trzeci to dysk od laptopa (laptop mi padł to sobie podłączyłem dysk, a co!)

Macie link do 2 minutowego filmiku, nagranego Action w FHD i na wysokich ustawieniach graficznych w grze GRiD2 -

- w grze mialem ok 80-90 fps, a nagranie jest 2 30.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikoma mam trzy dyski, dwa z nich są w sygnaturce (system jest na dysku WD) a trzeci to dysk od laptopa (laptop mi padł to sobie podłączyłem dysk, a co!)

Samsung - dysk z serii EcoGreen, czyli wolny.

WD dysk na PATA, czyli nie ma nawet NCQ. Również wolny.

Nie wiem jak trzeci dysk, bo nie podałeś modelu, ale skoro to dysk z notebooka, to również nie spodziewałbym się, żeby był wydajny.

MSI Afterburner w zależności od ustawień może zapisywać naprawdę dużo danych na dysk, a Twoje dyski do najwydajniejszych nie należą. By trzeba się pobawić ustawieniami programu i opcjami kompresji (metodą kompresji, ograniczeniem na ilość klatek itp.).

@JamesVoo MSI Afterburner jest dosyć fajnym programem, tylko trzeba poświęcić trochę czasu na jego konfigurację, a niestety interfejs programu nie jest tu zbyt pomocny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up kiedy kupowałem komputer chciałem kupić składaka, ale moja mama nalegała żebyśmy kupili w sklepie bo przecież na części to faktury nie będzie ( a była nam potrzebna) i w ten sposób za 1500 (może o 200żł więcej)zł skończylem z E5300, płyta obsługująca max 4GB RA, Radeonem HD4350 z 256MB RAM DDR2 i zasilaczem uniemożliwiającym rozbudowę. Miejsca mi nie starczało więc dołożyłem swój stary dysk na system, potem ten laptopowy (mam model, Samsung HM160HI).

@edit a znacie jakiś inne programy (fajnie gdyby były darmowe), które obsługują AMD APP?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...