Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Kalambury

Polecane posty

Najgorsze, że hasła ostatnio zostają rozwiązywane dosłownie kilka minut po ukazaniu się kalamburu, więc jak człowiek nie śledzi uważnie forum przez cały czas, może potem tylko przeczytać prawidłowe rozwiązanie. Ale to świadczy właściwie o dużej inteligencji userów FA, więc tylko się cieszyć. :) Czekamy na kolejne - tym razem nieco cięższe do rozkminienia - kalambury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze, że hasła ostatnio zostają rozwiązywane dosłownie kilka minut po ukazaniu się kalamburu, więc jak człowiek nie śledzi uważnie forum przez cały czas, może potem tylko przeczytać prawidłowe rozwiązanie. Ale to świadczy właściwie o dużej inteligencji userów FA, więc tylko się cieszyć. :)

Powiedzmy, że orientacyjnie dzień przed mogę powiedzieć o nowej zagadce. Następnego dnia mogę ustalić godzinę. Jak znam życie wcale nie da to oczekiwanego ułatwienia, lecz zwiększy bajzel (a jak się spóźnię 2 minuty będzie cyrk :P).

Czekamy na kolejne - tym razem nieco cięższe do rozkminienia - kalambury.
Okazuje się, że moje zagadki są za łatwe :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osobny wyraz czy jego część? ;>

Nie do końca rozumiem- jako osobny wyraz byłby całym hasłem. Samo rozwiązanie jest jednym wyrazem, który ma także drugie znaczenie (to przedstawione na rysunku)- wtedy jest wyrażeniem 3-wyrazowym...- Marek Lenc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...