Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Kalambury

Polecane posty

Chciałbym Was zaprosić do kolejnej zabawy forumowej. Tym razem będzie ona wymagała od Was nieco więcej pracy.

Klambury- zagadki rysunkowe

W tym temacie co tydzień (mniej- więcej) będzie się pojawiał nowy kalambur (dziś zaproponowany przeze mnie). Każdy chętny typuje hasło (mile widziane uzasadnienia aby wykluczyć bezmyślne strzelanie). Zwycięzca (ten, kto pierwszy odgadnie hasło) proponuje kolejne hasło (hasło, nazwa kategorii, sposób przedstawienia- to wszystko wysyła do mnie na priv; miło będzie, gdy hasło, sposób jego przedstawienia będzie zabawne), które ja ilustruję i wrzucam do tego tematu. I tak zabawa trwa w kółko.

Wraz z narastaniem ilości rozwiązanych haseł będziemy prowadzić statystyki- być może dla najlepszych uda się skombinować jakąś skromną nagrodę ;)

Jak pierwsze- hasło według mojego pomysłu.

Miłej zabawy!

post-6062-1220370514_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Marku, zamiar szlachetny, ale to, co zaproponowałeś, nie jest kalamburem. Kalambur to gra słów oparta na ich jednakowym, lub podobnym brzmieniu, np. "Jak Pomorze nie pomoże, to pomoże może morze, a jak morze nie pomoże, to pomoże może Gdańsk!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee kalambury to też na rysunki chyba.

E ten zwierzyniec to realistyczne zwierzte czy wymyslone tez???

Bo jak realistyczne to pupa jakiegos nosorozca a jak nie to skrzyzyowanie jablka z robaczkiem przy zhacowaniu proporcji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, powraca zabawa znana (i dobrze wspominana;]) z bloga, fajnie.

Ja bym tylko prosił o solidną moderację tego tematu. Marku, nie wiem, czy masz uprawnienia moderatorskie, ale jeśli nie, powinieneś się z jakimś wyrozumiałym moderatorem umówić. Bo forum, to jednak nie komentarze na blogu, a obawiam się mnóstwa statsiarskich postów. ;)

Co do zagadki, nie mam zielonego pojęcia... *

* i właśnie takich statsiarskich postów bym się obawiał... ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszka owocowa - jabłko jest owocem i do tego przybranym w muszkę.

PS. Tylko nie mów, że zgadłem, bo nie wiem co później wymyślę. :o

A i owszem, zgadłeś ;) Gratulacje, pałeczka wędruje do Ciebie (czekam na priv z instrukcjami).

Owszem, mam możliwości moderacji w tym temacie (nie do końca je obcykałem, ale te plusy i minusy przy profilach komentujących wyglądają kusząco :P). Jeżeli sytuacja będzie wymagać interwencji kogoś bardziej oblatanego w moderacji (a tu długo szukać nie powinienem ;)), zgłoszę się o pomoc ;)

Mam nadzieję, że czystej i przyjemnej zabawy w tak ukrytym miejscu nic zakłócać nie będzie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem mam zakaz uczestniczenia w zgadywaniu, więc powiem tylko, że rysunek bardzo mi się podoba. :D

///Dobrze rozumiesz ;) Gratuluję świetnego pomysłu- wczułeś się w układanie zagadek ;)- Marek Lenc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...