Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witajcie,

Mam do zaoferowania na sprzedaż ponad 30 książek historycznych oraz kilka elementów sprzętu komputerowego; 2 numery CD-Action i jeden Tipsomaniak CDA z 2002 r.

Numery CD-Action :

  • 09/11 (195), a w środku m.in. recka Deus Ex : Human Revolution i Driver San Francisco oraz relacja z targów Gamescom 2011 - cena 10 zł ;
  • 10/16 (260), a w środku m.in. recka Deus Ex: Rozłam Ludzkości (Mankind Divided), do tego wszystko, co było z numerem (pełne wersje Dead Island Riptide, Litil Divil, Outlast i Outlast Whistleblower). Jako że cały numer jest w stanie nienaruszonym (bo nie miałem nigdy czasu go otworzyć), jego cena wynosi 17 zł.

A teraz prezentacja książek: wszystkie są w stanie bardzo dobrym lub doskonałym (większości z nich nawet nie miałem niestety czasu przeczytać), poza Polakami w Petersburgu Ludwika Bazylowa i Pocztem Cesarzy Rzymskich Aleksandra Krawczuka, które mają troszkę naddartą obwolutę. Prawie wszystkie mają twardą okładkę; wiele ma też obwolutę. Wszystkie zostały napisane przez profesjonalistów, zawodowych historyków dobrze znających się na zagadnieniach, o których piszą. Są to następujące dzieła, pogrupowane według epok lub specyficznej tematyki:

  • Starożytność:

Danuta Musiał i in., Historia starożytna (podręcznik akademicki) (55 zł)

Max Cary i Howard H. Scullard, Dzieje Rzymu (2 tomy) (70 zł za 1 tom)

Aleksander Krawczuk, Poczet cesarzy rzymskich (tylko 40 zł!)

Tukidydes, Wojna peloponeska

Herodot, Dzieje

Tacyt, Dzieła

Hans-Christian Huf i in., Sfinks: Tajemnice historii (obejmuje zagadki głównie, ale nie wyłącznie, historii starożytnej) - wszystkie 3 tomy

  • Średniowiecze

Tadeusz Manteuffel, Historia średniowieczna (prof. Manteuffel był jednym z najwybitniejszych polskich mediewistów - gorąco polecam szczególnie te pozycję!)

Roger Collins, Hiszpania w czasach Wizygotów (409-711)

Elisabeth Harram, Judith Everard, Francja w czasach Kapetyngów (987-1314)

Jean Flori, Rycerze i rycerstwo w średniowieczu

Andrzej Michałek, Wyprawy krzyżowe. Dzieje ludów tureckich

Paweł Pizuński, Sekretne sprawy Krzyżaków (tylko 16 zł!)

Marek Klat, Jarosław Mykowski, Krzyżackie tajemnice

Tomasz Szajewski, Miecznicy kontra płatnerze (tylko 18 zł!)

M. Barański, Dynastia Piastów w Polsce

  • Nowożytność (XVI-XIX w.)

Stefania Ochmann-Staniszewska, Dynastia Wazów w Polsce

Jerzy Zdrada, Historia Polski 1795-1914

Dominique de Villepin, 100 dni

Ludwik Bazylow, Polacy w Petersburgu

Grzeloński Bogdan, Rusinowa Izabella, Polacy w wojnach amerykańskich 1775-1783 i 1861-1865 (tylko 18 zł + koszty wysyłki!)

  • XX wiek

Anne Applebaum, Gułag

Omar N. Bradley, Żołnierska epopeja (osobiste wspomnienia gen. Bradley'a z czasów II wojny światowej!)

Piotr Matusak, Edward Pawłowski, Tadeusz Rawski, II wojna światowa. Cz. 1 : Niemieckie zwycięstwa

Encyklopedia Solidarności. Opozycja w PRL 1976-1989, tom 1

Andrzej Paczkowski, Pół wieku historii Polski (1939-1989) z płytą CD

Robert Kłosowicz, Inczhon - Seul 1950 (tylko 12 zł!)

  • Historia Stanów Zjednoczonych

George T. Brown, David E. Shi, Historia Stanów Zjednoczonych Ameryki z Deklaracją Niepodległości i Konstytucją USA (ogromna książka napisana przez profesorów amerykańskich, przetłumaczona profesjonalnie na język polski - szczególnie polecam!)

Longin Pastusiak, Prezydenci Stanów Zjednoczonych Ameryki

Zofia Libiszowska, Tomasz Jefferson (tylko 21 zł!)

Oraz dzieła obejmujące wiele epok:

Henryk Samsonowicz, Janusz Tazbir i in., Polska na przestrzeni wieków

Wojciech Lipoński, Dzieje kultury brytyjskiej

John Keegan, Wodzowie bez tajemnic

Oraz powieści:

Zvi Kolitz, Josela Rakowera rozmowa z Bogiem

Sławomir Koper, Miłość w Powstaniu Warszawskim

Andre Baillon, Chalet 1

 

Oraz książki - reportaże Ryszarda Kapuścińskiego (2 w 1!) Cesarz oraz Szachinszach

 

A także książki o rozwoju osobistym:

Brian Tracy, Sukces osobisty - 21 rozdziałów o konkretnych aspektach naszego życia, które trzeba poprawić, jeśli chcemy odnosić sukces w życiu (nie tylko w biznesie) - 25 zł

Katarzyna Lorek, Co o pieniądzach każdy wiedzieć powinien - 10 zł

 

Cena jednej książki wynosi 45 zł + koszty wysyłki, chyba, że przy konkretnej pozycji napisałem inaczej. Jeszcze tańsze są Sekretne sprawy Krzyżaków oraz Tomasz Jefferson - są to małe książeczki, jedna kosztuje tylko 21 zł + k.w., a Miecznicy kontra płatnerze tylko 18 zł + k.w.! Natomiast Historia Stanów Zjednoczonych Ameryki, która jest szczególnie dokładna, obszerna, szczegółowa i wartościowa, ma cenę 75 zł.

Jeśli ktoś chce zakupić wszystkie 3 tomy Sfinksa: Tajemnic historii na raz, to kosztować będzie tylko 72 zł + k.w. za całość smile_prosty.gif

Posiadam poza tym płytki z grami (bez samych numerów) CDA z numerów : 

  • 03/2011 (pełne wersje : Braid i SBK X Superbike World Championship ORAZ cała Antologia Thief ! Thief : The Dark Project, Thief II : The Metal Age i Thief : Deadly Shadows !)
  • 06/2011 (pełna wersja : Resident Evil 5 PL + poradnik + mody!)

Każdy z tych krążków odstąpię za jedyne 10 zł, obydwa na raz za 16 zł !

Ponadto Tipsomaniak CDA z lata 2002 r. za jedyne 10 zł plus koszty ekspedycji !

Ponadto na sprzedaż sprzęt komputerowy:

1) nieużywany nigdy dysk Kingston Z890 o pojemności 256MB za jedyne 40 zł + k.w.;

2) nowa, nieużywana nigdy myszka bezprzewodowa Bluetooth firmy Logitech z bateriami za jedyne 35 zł + koszty wysyłki sprzedana

3) używane głośniki firmy Tracer (nadal w bardzo dobrym stanie) za jedyne 35 zł + koszty wysyłki

4) nowa, nieużywana nigdy klawiatura zdalna (Bluetooth) firmy Logitech za jedyne 35 zł + koszty wysyłki

Mogę wysłać paczkę pocztą, kurierem, Inpostem, a jeśli ktoś mieszka w Krakowie lub Katowicach - oddać do rąk własnych smile_prosty.gif Inpostem lub kurierem dojdzie w 1-2 dni smile_prosty.gif

Zachęcam gorąco do zakupów, nie tylko historyków, ale wszystkich, którzy chcą przeczytać coś ciekawego!

Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu przez prywatną wiadomość :) 

Pozdrawiam!

 

2015-01-16 21.48.40.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz że się wcinam, jednak trudno mi nie skomentować tego. Ceny są kompletnie z palca wyssane. Przykładowo: sprzedajesz Historia starożytna za 60zł? Podczas gdy w necie idzie ją wyhaczyć za 40zł nową, ze sklepu. Naprawdę proponuje ustalić Ci normalne ceny, bo to jest wręcz ździerstwo. Już nie będę się kłócić co do ceny CD-ACTION, bo to jest bardziej indywidualna kwestia, jednak nadal nie uważam ją za normalną.. Nie wiem czy w ogóle tego typu komentarze są dopuszczalne, jeśli nie, to proszę o usunięcie lub przyjmę naganę na klatę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obniżyłem ceny książek do 40 zł za sztukę (za mniejsze książeczki: 25 zł/szt). Dodałem też nowe pozycje:

Encyklopedia Solidarności. Opozycja w PRL 1976-1989, tom 1

George T. Brown, David E. Shi, Historia Stanów Zjednoczonych Ameryki z Deklaracją Niepodległości i Konstytucją USA (ogromna książka napisana przez profesorów amerykańskich, przetłumaczona profesjonalnie na język polski)

Longin Pastusiak, Prezydenci Stanów Zjednoczonych Ameryki

Zofia Libiszowska, Tomasz Jefferson

Andrzej Paczkowski, Pół wieku historii Polski (1939-1989) z płytą CD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam. Miło mi też oznajmić, że wystawiam dziś na sprzedaż dwa dodatkowe przedmioty:

Kostkę pamięci (przenośny mały dysk) Kingston Z890 o pojemności 256 GB za 80 zł + koszty wysyłki (Inpostem to tylko 7 zł); oraz

Myszkę bezprzewodową (Bluetooth) EM123 z bateriami w środku za 35 zł + k.w..

Oba przedmioty są w stanie dziewiczym, nigdy nie używane smile_prosty.gif

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na mail oraz na PW.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam i jednocześnie dodaję klawiaturę bezprzewodową firmy Labtec - w stanie dziewiczym, nigdy nie używaną. Załączyłem zdjęcia książek, niedługo dodam zdjęcia klawiatury, dysku Kingston oraz myszki bezprzewodowej. Zapraszam do zakupów! Warto sprawić komuś miły prezent książkowy lub komputerowy na święta :)

post-39442-0-51227400-1421441605_thumb.j

post-39442-0-65603700-1421441591_thumb.j

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizuję wątek i do oferty dodaję Bogdana Grzelońskiego i Izabelli Rusinowej Polacy w wojnach amerykańskich 1775-1783 i 1861-1865 - czyli zanim poszliśmy do Iraku jako pachołki pilnujące amerykańskiej ropy smile_prosty.gif Książka jest w dobrym stanie, tylko okładka od strony grzbietowej jest trochę naddarta. Cena to jedynie 20 zł + koszty wysyłki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Podbijam i jednocześnie dodaję dwie nowe pozycje do mojej oferty:

Philippe Aries, Historia dzieciństwa; oraz

Słownik najnowszej historii świata 1900-2007 opublikowany przez wydawcę gazety "Rz".

Obie kosztują tylko 20 zł + koszty wysyłki.

Zainteresowanych zapraszam na priv. Kupujący zawsze wybiera sposób dostawy, jaki jest mu najwygodniejszy, i firmę, która ma to zrobić - możecie wybrać InPost, Pocztę Polskę, FedEx, UPS... to ja się dostosowuję do Waszego wyboru !

Myślę, że każda z oferowanych książek - a prawie wszystkie są w stanie dziewiczym - byłaby pięknym prezentem świątecznym, zatem zapraszam do zakupów !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Aktualizuję temat po dłuższej przerwie i jednocześnie dodaję nową pozycję ! Oto ona :

 

Piotr Matusak, Edward Pawłowski, Tadeusz Rawski, II wojna światowa. Cz. 1 : Niemieckie zwycięstwa. Tylko 21 zł + koszty wysyłki :)

Ponadto z okazji niedawnej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego oferuję dzisiaj promocję : pozycję Sławomira Kopra "Miłość w Powstaniu Warszawskim" za jedyne 15 zł + koszty wysyłki ! Mało kto wie, że warszawska młodzież znalazła czas na miłość i na związki nawet w tej wojennej pożodze i w ferworze walk o wyzwolenie miasta :) Promocja kończy się 2 października - w rocznicę kapitulacji Powstania.

Posiadam poza tym płytki z grami (bez samych numerów) CDA z numerów : 

  • 03/2011 (pełne wersje : Braid i SBK X Superbike World Championship ORAZ cała Antologia Thief ! Thief : The Dark Project, Thief II : The Metal Age i Thief : Deadly Shadows !)
  • 06/2011 (pełna wersja : Resident Evil 5 PL + poradnik + mody!)

Każdy z tych krążków odstąpię za jedyne 10 zł, obydwa na raz za 16 zł !

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam i zarazem mam przyjemność ogłosić, że mogę zamienić jedną z powyższych książek na którąś z poniższych :

  • No More Mr. Nice Guy Roberta Glovera
  • Will It Fly ? Patricka Flynna
  • Double Your Dating Davida DeAngelo 
  • Thinking, Fast and Slow Daniela Kahnemana
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Po dłuższej przerwie odnawiam wątek i jednocześnie miło poinformować, że dodałem trzy książki do mojej oferty: powieść Chalet 1 belgijskiego pisarza Andre Baillon oraz dwie książki o rozwoju osobistym:

Brian Tracy, Sukces osobisty - 21 rozdziałów o konkretnych aspektach naszego życia, które trzeba poprawić, jeśli chcemy odnosić sukces w życiu (nie tylko w biznesie) - 20 zł

Katarzyna Lorek, Co o pieniądzach każdy wiedzieć powinien - 10 zł

 

Na koniec mała prośba do moderatorów: ten wątek jest odrębny od tego, w którym sprzedaję gry i sprzęt komputerowy, więc proszę Was o niekasowanie tej aktualizacji. Jeśli jednak uważacie, że powinienem mieć tylko 1 wątek, scalcie proszę obydwa tematy, a ja zreorganizuję ich treść.

Serdecznie pozdrawiam,

Emigrant

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Po dłuższej przerwie odnawiam wątek. Dodałem do oferty 2 nowe pozycje:

Ryszard Kapuściński, "Cesarz" i "Szachinszach" (2 książki w jednej!) - cena 29 zł

Robert Kłosowicz, "Inczon - Seul 1950" wydawnictwa Bellona - cena 12 zł

Jestem także skłonny wymienić którąkolwiek z proponowanych tu książek na jedną z następujących:

Mateusz Grzesiak, Psychologia Sprzedaży

Chris Guillebeau, Niskobudżetowy startup

lub którąkolwiek książkę Roberta Kyiosaki.

 

Zapraszam do zakupów i życzę wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...