Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PMGPlay

Doładowanie konta Steam - PSC

Polecane posty

Witam, chciałem sobie doładować portfel Steam za pomocą PSC za 50 zł - wszedłem w "Dodaj fundusze" i tam wybrałem "Dodaj 10 euro". Wybrałem sposób płatności PSC i przeszedłem dalej, ale wyskoczył błąd 404 czy coś takiego i po prostu wróciłem do strony głównej Steama aby zrobić to ponownie. Teraz gdy chcę tak zrobić, wyskakuję mi powiadomienie: "Uwaga: Twoja ostatnia transakcja jest nadal w toku! Czy ostatnia płatność z usługodawcą płatności została zakończona? Nie jesteśmy jeszcze pewni i oczekujemy odpowiedzi od nich. Jeżeli kontynuujesz i kupisz cokolwiek po raz drugi, ryzykujesz podwójne obciążenie rachunku.

Co mam teraz zrobić, proszę o pomoc..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz gdy robię dokładnie to samo mam inny komunikat, a mianowicie: Najprawdopodobniej wystąpił błąd inicjowania lub aktualizacji transakcji. Odczekaj chwilę i spróbuj ponownie lub skontaktuj się z działem pomocy technicznej.

Czekać czy pisać do supportu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam ten sam błąd co wcześniej, dałem jednak że rozumiem że poprzednia transakcja trwa nadal i kliknąłem dalej, wpisałem kod PSC i wyskoczyła informacja że ten kod jest już dodany na moje konto PSC. Rzeczywiście - 50 zł mam na koncie, ale gdy chciałem zapłacić za pomocą tego konta to wyskoczyło:

  • Twoja transakcja paysafecard nie mogła zostać zrealizowana ze względów bezpieczeństwa. Masz jednak możliwość zapłacić za pośrednictwem konta my paysafecard ze statusem UNLIMITED. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta my paysafecard, zarejestruj się już teraz i podnieś swój status na UNLIMITED.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...