Jump to content
Sign in to follow this  
Speed478

Rozwiązany: Słuchawki do ok 250-300 zł

Recommended Posts

Witam!

Moje Creative tactic alpha dużo już przeszły jak na ich wykonanie więc pomyślałem że warto już je wymienić. Proszę was o doradzenie w tym zakupie. Denon AH-D1100 wydają się być ciekawe lecz nie wiem czy moja integra je zadowoli. Przeznaczenie słuchawek to gry,muzyka każdego rodzaju(najczęściej rock).Fajnie by było gdybym odczuł różnicę pomiędzy moimi słuchawkami aktualnymi. Mikrofonu nie potrzebuję. Kartę dźwiękową byłbym jak by co w stanie kupić tylko nie wiem czy mi się zmieści na płycie(ga b85m d3h) gdyż karta zajmuje 2 sloty pci-e i ostatni wolny były prawie przy samym radiatorze karty graficznej .

Denonów raczej bym unikał. Jakość dźwięku i wykonania w stosunku do ceny jest co najwyżej średnia.

Zagłuszające basy i bardzo kruchy pałąk to największe wady tego modelu.

Zanim Ci coś polecę mam jedno pytanie - w jakiego typu gry grasz? Czy są to gry wymagające dobrego pozycjonowania (głównie sieciowe FPSy)?

Przeważnie lol,cs go,bf4 Fifa. Z muzyką różnie bywa ale przeważnie rock czasem elektro

Również parę innych gier na parę godzin . (metro, Asassyn itp)

Zapomniałem o tym by od słuchawek jak się długo je ma na głowie uszy nie bolały

Edited by Speed478

Wybacz że Cię zostawiłem na dwa dni, ale mam jeszcze jedno pytanie.

Napisałeś że jesteś w stanie dokupić kartę dźwiękową, więc ile byłbyś w stanie wysupłać na cały zestaw?

Proponuję Superlux HD669 + FiiO E10K Olympus 2. Do muzyki będą fenomenalne, w grach też się sprawdzą, a podłączenie przez USB eliminuje problem z brakiem miejsca w obudowie.

Zapomniałem o tym by od słuchawek jak się długo je ma na głowie uszy nie bolały
Co prawda uszy od tych słuchawek raczej nie bolą (dzięki dużym muszlom), ale głowa wokół nich początkowo dosyć ciężko znosi silne ściskanie. Przez pierwsze tygodnie lekko nie będzie, ale z czasem Twoja czaszka dostosuje kształt do słuchawek (wink_prosty.gif) i nawet dłuższe posiedzenia nie będą problemem.

Uprzedzając ewentualne pytanie - dźwiękowo te słuchawki zostawiają wszystkie propozycje w zbliżonym budżecie w tyle (szczególnie skoro będziesz i grać i słuchać muzyki), więc lepiej przeboleć początkowe problemy.

Trochę liczyłem na jakieś sennheiser ale superluxy też dobra firma więc zobaczymy jak to grać będzie :D. Dzięki Xerber za pomoc oraz webtom o uprzedzeniu o tym co mnie czeka i o upewnieniu o tym że są wygodne po jakimś czasie.

Temat uważam że można zamknąć.

Sennheiser to dobra firma, szczerze mówiąc moja ulubiona, ale w tym przedziale nie mają w ofercie nic ciekawego, a ich produkty częstokroć są cenowo o 20-30% mniej opłacalne od odpowiedników konkurencji.

Senków się nie poleca, je się po prostu lubi.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.