Jump to content
rafikomp

Rozwiązany: Counter-Strike: Global Offensive - Brak dźwięków z rozgrywki, trzeszczące głosy znajomych w słuchawkach i mój w mikrofonie

Recommended Posts

Witam, podczas gry w counter strike: global offensive z kolegami(rozmawiam z nimi na skype) mam problem z dźwiękiem. W trakcie gry ich głosy trzeszczą mi w słuchawkach oraz mój głos przez mikrofon też trzeszczy. Dodatkowo nie ma żadnych dźwięków z gry. Na pewno nie jest to wina sprzętu, bo gdy gra jest wyłączona wszystko działa bez zarzutów. Jak można rozwiązać ten problem?

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Edited by Artius
Powód edycji: Dopisek moderatora
Link to comment
Share on other sites

Soft do transmisji zwykle ma opcję regulującą głośność przesyłanego przez mikrofon dźwięku- nie wiem jak Skype, ale TS ma (automatic voice gain controll). Są też takie, niektóre apki do steaminigu, które po prostu ściszają dźwięki tła by głos było słychać lepiej. Ja bym poszukał odpowiedniego ustawienia i sprawdził czy jest ustawione poprawnie/czy to ono sprawia problem.

Dodatkowo wyłączył bym przesyłanie dźwięku przez Steam: a nóż widelec coś tam się gryzie np automatyczne przesyłanie głosu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...