Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rafikomp

Rozwiązany: Counter-Strike: Global Offensive - Brak dźwięków z rozgrywki, trzeszczące głosy znajomych w słuchawkach i mój w mikrofonie

Polecane posty

Witam, podczas gry w counter strike: global offensive z kolegami(rozmawiam z nimi na skype) mam problem z dźwiękiem. W trakcie gry ich głosy trzeszczą mi w słuchawkach oraz mój głos przez mikrofon też trzeszczy. Dodatkowo nie ma żadnych dźwięków z gry. Na pewno nie jest to wina sprzętu, bo gdy gra jest wyłączona wszystko działa bez zarzutów. Jak można rozwiązać ten problem?

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft do transmisji zwykle ma opcję regulującą głośność przesyłanego przez mikrofon dźwięku- nie wiem jak Skype, ale TS ma (automatic voice gain controll). Są też takie, niektóre apki do steaminigu, które po prostu ściszają dźwięki tła by głos było słychać lepiej. Ja bym poszukał odpowiedniego ustawienia i sprawdził czy jest ustawione poprawnie/czy to ono sprawia problem.

Dodatkowo wyłączył bym przesyłanie dźwięku przez Steam: a nóż widelec coś tam się gryzie np automatyczne przesyłanie głosu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...