Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Damian028011

Rozwiązany: Drgająca mysz

Polecane posty

Problem jak widać w tytule dotyczy myszy. Mysz po prostu drga mi i w gierkach i na pulpicie próbowałem wszystkich sposobów np: kupiłem nową mysz, podkładki wymieniałem i na białej kartce na płaskich płaszczyznach jeśli chodzi o mysz to jest laserowa A4TECH evolution Oscar X760 Blue Fire z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zainstalowany jakiś soft do myszy (nie wiem czy do niej jest, a nie chce mi się szukać) to tam powinno coś być. Jak nie to wchodzisz Panel Sterowania>Sprzęt i dźwięk>Mysz -zakładka Opcje wskaźnika (Win7)

Jak tak szybko luknołem to powinieneś mieć na myszy przełączanie czułości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować jeszcze:

-zmienić gniazdo USB

-przeinstalować sterowniki

-dokładnie wyczyścić spód myszy i przedmuchać soczewkę sprężonym powietrzem

Nie podoba mi się to, że na białej kartce też to masz. Sprawdź na innym kompie. Jak minie to wina kompa, jak nie mnie to już chyba tylko gwarancja/kupno nowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniałem gniazdo USB sterowniki od producenta na nowo pobierane bo pomyślałem że jak formata zrobię to się naprawi ale jednak nie mysz wymieniałem i nadal to samo na innym kompie u kumpla patrzyłem działa jak u mnie kiedyś ale już to mam z dobre dwa miesiące wiesz jakby tylko drgał kursor w pulpicie to pół biedy ale w grach to denerwuje bo grac nie można normalnie

mysz też dawałem na gwarancje i nadal występuje problem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to tobie ręce się trzęsą? diabelek.gif

z ręką jest wszystko ok smile_prosty.gif

A ile masz do wydania? Poza tym na jakiej powierzchni ma się ona poruszać?

znaczy wiesz podkładkę też się kupi najwyżej chodzi mi żeby wszystko działało jak w najlepszej jakości

oczywiście kokosów nie wydam na to ale myślę że z 250zł jakoś tak można bo już wydałem z dobre 200zł na marne

Jak możesz to też powiedz czy lepszy rodzaj myszki optyczny czy laserowy chodzi mi generalnie o typy gier FPS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...