Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

torek

Czy warto kupić Wii U?

Polecane posty

Witam, zastanawiam się nad kupnem konsoli Wii U i mam kilka pytań odnośnie niej.

1) Ile mniej-więcej kosztuje konsola, ile gry?

2) Jak wygląda wsteczna kompatybilność? (Jest kilka gier, w które chciałbym pograć, a które wyszły na Wii). Pójdą z płyty czy trzeba pobierać?

3) Moglibyście polecić jakieś tytuły? [Jak na razie myślałem o: Bayonetta2, Hyrule Wariors, Okami(o ile mi wiadomo, to wyszło na wii), Overlord: Dark Legend(też z wii), być może Xenoblade Chronicles i Legend of Zelda (wypadałoby obczaić)].

4) Jak wygląda dostępność gier(i samej konsoli)? Dam radę zaopatrzyć się w nie w media-markt/empik czy trzeba będzie szukać na allegro?

Jakby co Mario i Pokemony raczej mało mnie obchodzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na Allegro warto się rozejrzeć - trafiają się fajne zestawy za ~850 zł.

2. Wszystkie gry z Wii odpalisz na Wii U, z płyty. Potrzebujesz tylko Wii Remote'a i Sensor Bara (czyli takiej kamerki dostępnej z każdą czarną konsolą Wii U, albo dokupowanej oddzielnie za niecałe 100 zł chyba).

3. Bayonetta 2 zdecydowanie, ZombiU, Wonderful 101 jest ciekawe, Wind Waker HD, Pikmin 3, Hyrule Warriors, Donkey Kong Country: Tropical Freeze (genialna i trudniejsza od Mario platformówka). Z Wii - Xenoblade Chronicles, No More Heroes, Red Steel, The Last Story, Okami też warto. Nawet jeżeli nie lubisz Mario, serię Galaxy też fajnie sprawdzić, bo to jednak trochę inne podejście do formuły.

4. W sklepach średnio. Gier mało, albo wcale. Allegro Twoim przyjacielem - tu często ceny nowych gier w dniu premiery to ok. 170-180 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...